ŻĄDAMY WYCOFANIA USTAWY O OBOWIĄZKOWYM SZCZEPIENIU

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji ŻĄDAMY WYCOFANIA USTAWY O OBOWIĄZKOWYM SZCZEPIENIU

george

#1 Sczepienia.

2012-10-18 17:53

Nikt nie może być w taki sposób prześladowany,ponieważ jest to jawne prześladowanie, uwłaczanie godności i wolności praw człowieka.Jeżeli firmy farmaceutyczne nie biorą odpowiedzialności za negatywne czynniki poszczepienne,odpowiedzialność spada na rząd,czyli naród,czyli nas podatników.Po to ta ustawa.
Inka

#2 Re: Sczepienia.

2012-10-18 17:59

#1: george - Sczepienia.

Po to ta ustawa aby naród Polski wykończyć i nie wziać winy na siebie tylko własnie jak napisał kolega powyżej - ta wina spadnie na nas.

Nie możemy pozwolić na traktowanie nas gorzej niż zwierzęta.

 


Gość

#3

2012-10-18 21:14

cały rząd i posłowie powinni się zaszczepić a w tedy zobaczymy co daje ta szczepionka czy działa z jakim skutkiem. Cały rząd i sejm z posłami nie dbają o dobro narodu, oni dbają o dobro uni.
Soc

#4 Re:

2012-10-18 21:41

#3: -

Dokładnie oni dbają o własne tyłki - w zyciu nie uwierzę ze oni się będą poddawać dobrowolnie szcz.

Oczywiście w mediach itp ogłoszą że oddali całe rodziny tylko z tym ze to bedzie FIKCJĄ!

Chca wykończyć naród pl - gdyby nie to w zyciu nie dawaliby nakazu szcz.

A tojest ubezwłasnowolnienie na terytorium RP!!!!!!!

 


Gość

#5

2012-10-19 21:38

Dziękuję ze taka petycja powstała
Polak

#6

2012-10-20 13:11

Nie ma za co dziękować. :)
Musimy po prostu walczyć o swoje prawa na tej jeszcze naszej ziemi....
("jeszcze") - bo jak dalej pójdzie tak jak idzie to za chwilę ziemia nasza już nie będzie naszą.
umtsno

#7 AKT WOLI NARODU

2012-10-20 23:59

Tylko wola całego narodu może w jednym akcie zlikwidować wszelkie wymuszone zobowiązania (dotyczy też ustaw szczepionkowych) i przejąć kontrolę w kraju. Ustrój, który buduje na Woli Narodu nazywa się Demokracją Bezpośrednią.

http://www.petycjeonline.com/akt

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2012-10-21 00:18


josz

#9

2012-10-23 11:48

Przymusowe szczepienia kojarzą mi się z faszyzmem, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie programem rządzących jest ograniczenie populacji ludności i niszczenie jej na wszelkie sposoby.
jurek

#10

2012-10-26 11:59

Rozmawiaj o tym z rodziną, przyjaciółmi itp. razem możemy wszystko!!!

Gość

#11

2012-10-28 09:10

Wielokrotnie udowodniono że szczepienianie są po to by zapobiegać chorobom lecz po to by zapewniać zyski koncernom farmaceutycznym z których prześwituje gwiazda dawidowa.
Kontra Systemowi

#12

2012-10-31 08:37

Czas najwyzszy zeby politycy przestrzegali nasze prawa. Nie jestesmy niewolnikami naszych politykow, koncernow i banksterow! Koniec z ich samowola!

Gość

#13 Re: Sczepienia.

2012-11-01 00:29

#1: george - Sczepienia.

zgadza sie...

pomozmy kochani takze jemu,zasluguje na to-przyłaczmy sie...

http://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_zwolnienia_ukasza_kulczyckiego_z_a_bytom

Fremen

#14 Petycja

2013-01-20 23:14

Tutaj sie wpisujcie bo nie wiem po co tyle tych petycji ludzie robią wystarczy jedna
a z racji że w poniższym linku jest najwięcej proszę o podpis i w tym miejscu.

http://www.activism.com/pl_PL/petycja/stop-przymusowi-szczepien/35141

Gość

#15

2013-04-26 08:56

Nie zgadzam się obowiązkowym szczepieniom, ponieważ narusza to moją wolność. Chce sama decydować w tej kwestii, ponieważ jestem osobą dojrzałą i sama chcę ponosić odpowiedzialność za siebie. Nie chcę podlegać przymusom wynikającym z ustaw. Jestem człowiekiem wolnym i o tą wolność walczyłam, walczę i będę walczyć. Cieszę się, że żyję w kraju demokratycznym. Kocham moją Ojczyznę! Kocham Cię, Polsko!

Gość

#16

2015-05-17 21:55

Gdyż jest w naszej rodzinie dziecko, które po szczepionce przestało mówić i ma schorzenie neurologiczne.
Poza tym jest wiele krajów, gdzie szczepienia są dobrowolne i brak epidemii, a nawet zachorowań na choroby, przeciw którym są te szczepionki. Polska nie jest przecież krajem totalitarnym, a w tej kwestii tak się nas traktuje. Budzi to mój sprzeciw.

Gość

#17

2016-04-10 17:21

Jestem za wolnością i demokracją współobywateli.

Gość

#18

2016-08-24 13:07

popieram zniesienie przymusu szczepień bo przymus to łamanie praw człowieka do wolności wyboru.Rodzice muszę mieć wybór bo szczepionki nie są bezpieczne i obojętne dla zdrowia dzieci.
Via

#20 Nie podpiszę

2018-01-02 19:35

Witam. Dziekuję, że ktoś taką petycję przygotował, jednak - choć z przykrością, bo bardzo popieram - nie podpiszę. Nieopatrznie podpisałam na TEJ STRONIE jedną z wcześnejszych petycji, a potem przez 3 lata nękana byłam spamami, w pierwszym roku nawet do setki dziennie. I proszę nie podpowiadać kontaktu z autorem, adminem, itp, bo szukając sposobu na zatrzymanie tego zalewu dotarłam nawet do własciciela witryny (?). Ironicznie odpowiedział, że nie widzi problemu, bo przecież spam można wykasować...

nanoczasteczka2018

#21 szcepionki z rtecia, aluminium, olowiem i ...tynkiem ze sciany i innymi swinstwami

2018-01-08 23:49

przymus szczepiania to nie tylko sprawa konstytucjonalnego prawa do wolnosci, ale przede wszystkim prawa do obrony przed mordercami

https://www.youtube.com/watch?v=GJQkHrU6cf0

 

 


Gość

#22 Na youRe:

2018-03-02 09:38

#3: -  

 

Monika Skalska

#23 Re: Sczepienia.

2018-05-11 19:19

#1: george - Sczepienia. 

Moje dziecko (5 miesięcy) nie było i nie bedzie szczepione! Czy małe dzieci potrzebują toksyny aby się dobrze rozwinąć? ( aluminium, rtęć) albo Formaldehyd? Substancja silnie rakotwòrcza. To jest celowe ze strony polityki aby nas podtruć.

KORA

#24 Re: Sczepienia.

2018-05-17 09:21

#1: george - Sczepienia. 

dokladnie tak. Nalezy nam sie wolnosc w tym temacie tak jak jest to na terenie prawie calej EU

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2020-04-18 04:58