Obowiązkowy monitoring żłobków i przedszkoli

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Obowiązkowy monitoring żłobków i przedszkoli

Kaizen

#1 Porywacze dzieci biznesmenów już się podpisują

2012-10-30 00:00

Porywacze będą wiedzieli live kiedy dziecko przychodzi, kiedy wychodzi, kto go odbiera. Jakie ma zwyczaje, jakie są zasady w przedszkolu.

Chciałbym też wierzyć, że wśród rodzin dzieci nie ma osób o dziwnych skłonnościach. Ale przecież takie osoby też mają rodziny. Czy takt trudno będzie uzyskać dostęp do takiego reality show?

No, i ciekawe, jak Big Brother wpłynie na psychikę dziecka. Ja bym nie chciał, żeby moje dziecko było uczestnikiem takiego eksperymentu.

Gość

#2 hmm...

2012-11-05 04:38

#1: Kaizen - Porywacze dzieci biznesmenów już się podpisują

Dzieki temu wyeliminuje sie te instytucje,ktore nie wiedza lub nie umieja zajac sie opieka dzieci...

Podpisujmy sie takze pod petycja ponizej,chlopak organizowal impreze charytatywna dla szkoły a takze pomagał Domu Dziecka,a teraz sam potrzebuje pomocy...

http://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_zwolnienia_ukasza_kulczyckiego_z_a_bytom

autor

#3 Re: Porywacze dzieci biznesmenów już się podpisują

2012-11-08 17:59

#1: Kaizen - Porywacze dzieci biznesmenów już się podpisują

trochę przesadziłeś, nie sądzisz?

Jeśli ktoś chce wiedzieć, jakie są zwyczaje w żłobku/przedszkolu, o której przychodzi dane dziecko, o której ono wychodzi? To monitoring dostępny dla rodziców nie zmieni tego w ogóle. Ktoś będzie chciał to wiedzieć, to i tak się dowie. Co za problem śledzić rodzica i dziecko?

Jeśli jesteś bogatym biznesmenem, który boi się o swoje dziecko, to nigdzie go nie puszczaj! Zamknij w domu, to będzie bezpieczniejszy.

Tak na prawdę wszystko jest monitorowane, każda ulica, każdy większy sklep (sporo tych mniejszych także), każdy urząd, autobus, tramwaj. I co? Jest to jakiś reality show? Ty sam i Twoje dzieci non stop są wszędzie nagrywane i nie masz na to wpływu, i nie masz do tego dostępu.

A taki Big Brother w sklepie, urzędzie, tramwaju, autobusie jak na Ciebie wpływa? Hmmm? A co powiesz na to, że coraz więcej kierowców ma zamontowane kamery w autach i nagrywają wszystko, co się dzieje wokół nich. To też wszystko są porywacze?

Przemyśl swoje bezsensowne argumenty.

autor

#4 podpisy

2012-11-09 23:41

Dziękuję wszystkim za podpisy.
Wejdźcie proszę na naszą stronę na Facebook'u : http://www.facebook.com/ObowiazkowyMonitoringZlobkowIPrzedszkoli
I polubcie ją.

Dzięki z góry i pozdrawiam

Gość

#5 Re: Porywacze dzieci biznesmenów już się podpisują

2012-11-10 02:05

#1: Kaizen - Porywacze dzieci biznesmenów już się podpisują

tdu

Chyba lepiej w mądry i przemyślany  sposób monitorować dzieci jak w sposób nieprzemyślany pozwalać na przemoc i wiązanie dzieci. Ten  kto to napisał nie ma wyobraźni co się w okół nas dzieje. Kamer jest coraz to więcej : ulice , przejscie podziemne, przejscia dla pieszych , ciemne ulice sklepy, stacje benzynowe, supermarkety itd.  Statystyczne turysta poruszający się po mieście średniej wielkości jest średnio rejestrowany minimum przez trzy do pięciu kamery w ciągu doby i co porywają nas wszystkich ???   he he to nie USA że się z koltem chodzi po ulcy.


Gość

#6 podpisalam

2012-11-12 03:24

dziekuje za podpis ,takze podpisalam i prosze innych o podpisy

http://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_zwolnienia_ukasza_kulczyckiego_z_a_bytom
autor

#7 Jesteśmy w telewizji

2012-11-23 09:57

Dzisiaj po raz pierwszy pojawiły się informacje w telewizji na temat naszej petycji.
Reportaż o nas wyemitował "dzień dobry TVN" dzisiaj rano.
Mamy poparcie w osobie pani poseł Joanny Kluzik-Rostkowskiej.
matka

#8 i w szkole, i domach dziecka, i gabinetach lekarskich ....

2012-11-26 16:22

bzdura. Jedna jaskółka wiosny nie czyni i nie można się dać zwariować! Komuś nie pasuje - proszę wybierać prywatne placówki które owy monitoring posiadają.
autor

#9 Re: i w szkole, i domach dziecka, i gabinetach lekarskich ....

2012-11-26 18:16

#8: matka - i w szkole, i domach dziecka, i gabinetach lekarskich ....

racja, nie można się dać zwariować ... możemy wybierać też te sklepy, które monitorowane nie są. Możemy wyprowadzić się w te miasta, które monitorowane nie są (ulice). Możemy odwiedzać tylko te urzędy, w których monitoring nie istnieje ... i tak można by wymieniać. Aż wyjdzie na to, że trzeba wyprowadzić się w najlepszym przypadku do lasu w Bieszczadach, a w najgorszym .... 

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2012-11-27 21:47


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-02-11 18:06



Gość

#12

2013-02-20 17:47

popieram !!!!
autor

#13 Re:

2013-02-20 22:55

#12: -

cieszymy się z tego poparcia


Gość

#14

2013-02-21 21:42

a zwlaszcza ośrodkow calodobowych i dziennych dla dzieci niepełnosprawnych
Z UWZGLĘDNIENIEM OŚRODKÓW PROWADZONYCH PRZEZ ZAKONNICE, SIOSTRY ITP.
Jakub

#15 Emocje versus rozum

2013-02-22 09:18

Podstawa to nie dac sie zwariowac. Emocje nie sa dobrym doradca. Pozdrawiam,
autor

#16 Re: Emocje versus rozum

2013-02-22 13:31

#15: Jakub - Emocje versus rozum

to właśnie rozum podpowiada, że warto taki monitoring wprowadzić.

Monitoring jest stosowany w wielu instytucjach i jakoś nie ma z tym problemu. Nikt nie zwraca na to uwagę.


Gość

#17

2013-02-24 18:32

Powinny byc jak najszybciej zamontowane kamery w kazdym zlobku i przedszkolu. Wysokie kary za znecanie sie nad dzieci z jakiej kolwiek strony nauczycieli i rodzicow. SZANUJCIE DZIECI!!!

Gość

#18 Nagrywajcie pokryjomu placowki, uchroncie swoje dzieci.

2013-02-24 18:39

Powinni badac przez psychologow przyszle nauczycielki,kontrolowac niespodziewanie, nagrywac jak pracuja z dziecmi, tak jak to zrobila ta mamaw Zarach. Brawo dla niej!!, odwagi rodzice, sprawdzajcie wszyscy, mozecie uchronic wasze dzieci przed trauma.

Gość

#19

2013-02-26 02:48

jak najbardziej jestem za...
autor

#20 Re: Nagrywajcie pokryjomu placowki, uchroncie swoje dzieci.

2013-02-26 22:18

#18: - Nagrywajcie pokryjomu placowki, uchroncie swoje dzieci.

To też jest ważne,

a z tego co nam wiadomo, to żadne opiekunki, ani nauczycielki nie przechodzą żadnych badań i testów psychologicznych, a powinny.

W wielu zawodach jest to obowiązkowe, a tutaj nie ?!?!? To też jest karygodne.

rodzic ucznia w wieku szkolnym

#21 monitoring

2013-03-12 14:59

Ciekawa jestem czy ci rodzice którzy podpisują się pod tą petycją chcieliby pracować pod czujnym okiem kamer?Może u nich w pracy należy zamontować kamery skoro nie potrafią zaufać ludziom. Druga sprawo to zamierzają śledzić swoje dziecko w internecie w czasie pracy. Ja takiego pracownika, który podczas pracy wchodzi sobie na prywatne strony zwolniłabym od razu. Ja nawet komórki nie mogę odebrać w czasie pracy, że moje dziecko dotarło do szkoły. Jak te dzieci rodziców podpisujących petycje będą w wieku szkolnym to "podglądacze" stworzą kolejną petycję tym razem monitoring w klasie szkolnej.
gość

#22 monitoring

2013-03-15 16:23

Ja postuluje założyć kamery w domach tych rodziców, którzy podpisują się za monitoringiem w żłobkach i przedszkolach. Można by było zobaczyć co się dzieje w niektórych domach, czy jest tak zawsze wspaniale i sielsko, czy rodzice poświęcają czas swoim dzieciom i nigdy nie podnoszą nawet głosu na swoje pociechy.
idka

#23 Re: monitoring

2013-03-19 14:32

#21: rodzic ucznia w wieku szkolnym - monitoring

ja tez jestem rodzicem dzieci w wieku szkolnym a nawet przedszkolnym i żłobkowym; w szkole mamy monitoring od dawna i jakoś nikt z tego powodu nie narzeka, a wręcz przeciwnie-pomogło to w wielu sytuacjach; w przedszkolu -mimo że znam już dłuższy czas część grona pedagigicznego-również założono kamery; a w zakładach pracy też mamy monitoring-kwestia tego co kto ma do ukrycia, czytaj: co kto robi w pracy poza pracą; niedługo będę zmuszona posłać najmłodsze dziecko do żłobka i tu moje obawy bo takie maleństwo nie potrafi jeszcze zgłaszać swoich potrzeb i raczej nie da rady dowiedzieć się od niego szczegółów co do sprawowanej opieki; wcale nie mieszkam w wielkim mieście, ale w około 30tysięcznym i kamery w sklepach, na ulicach i innych miejscach krzywdy nikomu nie wyrządzają, nie zwraca się na nie uwagi, przecież to dla naszego bezpieczeństwa

autor

#24 Re: monitoring

2013-03-21 11:32

Gorąco was wszystkich zapraszam do dyskusji na naszej Facebook'owej stronie:

http://www.facebook.com/ObowiazkowyMonitoringZlobkowIPrzedszkoli