Inazuma Eleven w Cartoon Network

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Inazuma Eleven w Cartoon Network


Gość

#126

2016-07-23 19:03

Bo chciałem :-)

Gość

#127

2016-08-06 22:07

Nigdy nie przepadałem za Piłką Nożną, nie lubiłem w nią grać na WF w szkole, a nawet poza nią, po prostu nie rozumiałem tego sportu. Pewnego dnia obejrzałem Anime, która leciała właśnie na Cartoon Network i była Inazuma Eleven. Tak się wkręciłem, że oglądałem każdy odcinek w dzień jego premiery. Dzięki tej kreskówce ujrzałem jakim pięknym sportem może być Piłka Nożna, polubiłem ją i to właśnie dzięki niej chętnie gram w ten cudowny sport z przyjaciółmi dobrze się bawiąc.


Więc wielka prośba o wznowienie i wyemitowanie kolejnych odcinków tak wspaniałego Anime, jaką jest Inazuma Eleven.

 

 

Yuzu

#128

2016-08-18 18:10

Inazuma Eleven to jedno z tych anime, które zdobyło moje serce. Jestem wielką fanką japońskich animacji już od najmłodszych lat. Przyznam, że to niesamowite, że przy wielu poważnych i wręcz kultowych seriach to właśnie owe anime dla dzieci zajmuje moje osobiste drugie miejsce.

Poza anime często zdarza mi się oglądać zachodnie kreskówki. Obecne bajki dla dzieci drastycznie tracą poziom, ciężko znaleźć naprawdę porządne, uczące wartości produkcje (a przynajmniej telewizyjne produkcje, nie kinowe), które przy okazji przedstawiają błyskotliwą i ciekawą fabułę, a do takich właśnie należy Inazuma Eleven. Jako osoba dorosła, studentka, jestem w stanie przyznać, to właśnie jest jedna z tych bajek, które z chęcią puściłabym swoim dzieciom, gdybym już takie miała. To seria poważnie podchodząca do oglądającego, w przeciwieństwie do ogłupiających bajek w stylu Adventure Time, czy nowych Młodych Tytanów, Atomówek i innych podobnych produkcji. Jednocześnie też nie zawiera przemocy czy innych nieodpowiednich dla dzieci treści w takiej mierze, w jakiej robią to przeznaczone dla nieco starszych odbiorców japońskie animacje w stylu Naruto, Bleacha czy One Piece'a.

Muszę przyznać, seria zaczyna się dość słabo i wręcz nieciekawie. Jestem w stanie zrozumieć, że emisja pierwszego sezonu mogła nie cieszyć się oglądalnością. Animacja jest na początku kiepska jak na japońską produkcję, fajnych postaci mało, fabuła dość liniowa i przewidywalna. Prawdziwy przełom zaczyna się w tej serii akurat po 27 odcinku - pojawia się wielu ciekawych bohaterów a i akcja nabiera tempa. Znajomi, którzy za moją namową obejrzeli to anime w Internecie, przyznają, że o ile początek ich nie wkręcił, tak później siedzieli przykuci do ekranu. Większość nawet nie lubiła piłki nożnej. A już seria GO jest naprawdę niesamowicie poprowadzona fabularnie. Porusza też przy okazji wiele poważnych tematów w sposób przystępny dla każdego widza. Jestem przekonana, że absolutnie każdy znajdzie w Inazumie postać, z którą mógłby się identyfikować - czy przez jej charakte,r czy problemy, z jakimi się boryka.

Byłoby świetnie, gdyby i w Polsce można było obejrzeć całość z dubbingiem. Obecnie w Internecie znaleźć można odcinki z napisami, ale napisy te są dość słabo wykonane, często stanowią wręcz kalki z języka angielskiego (a mówię to jako osoba studiująca obecnie celem zostania tłumaczem z języka japońskiego). Wiem też, że na różnych stacjach telewizyjnych z bajkami dla dzieci emitowane są (lub były w przeszłości) inne produkcje o piłce nożnej, jak na przykład niezwykle popularny niegdyś Galactic Football. Dlaczego kreskówki tego typu zostały w Polsce zdubbingowane, a Inazuma Eleven nie? Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Inazuma Eleven (a przynajmniej cała seria GO, GO Chrono Stone i Go Galaxy) każdą z jej podobnych kreskówek o tematyce sportowej bije na głowę.

Może trochę czasu juz minęło od emisji w Cartoon Network pierwszego sezonu, ale podpisuję się pod petycją. Zwłaszcza, że za rok ma wyjść w Japonii kolejna część, a obecnie popularność w Europie zdobywa inna seria tej samej produkcji - Yokai Watch, swoją drogą też całkiem porządna seria w dobie dzisiejszych kreskówek.


Gość

#129

2016-09-06 09:00

Ponieważ kocham Piłke Nożna i Jedenastke Inazumy
Kocham INAZUME

#130 chcemy inazume!!!

2016-09-12 12:50

 Prosimy nie róbcie nam przykrosci!

morerus

#131 powrót

2016-09-14 12:14

Inazuma eleven to moja ulubiona bajka z dzieciństwa , oglądałem ją każdego dnia i dzięki niej zacząłem grać w piłkę. Bylem dość mały i nie zauważyłem jak przestali ja transmitować. Chciałbym aby na nowo pojawiła się w tv

bardzo dobrze ujęte

#132 Re:

2016-09-14 12:16


Gość

#133

2016-10-31 12:54

INAZUMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


Gość

#134

2016-11-03 20:47

Podpisałem tę petycję ponieważ bardzo lubię Inazumę.

Gość

#135

2016-11-11 11:23

bo bardzo lubie te bajke

Gość

#136

2016-11-20 08:29

Bo kocham tę bajkę i chce wszystkie odcinki na cartoon network

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2017-03-27 11:29


Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2017-03-27 11:33



Gość

#139

2017-03-27 11:37

Proszę Chociaż w 1 maja! chcemy inazume eleven! Nie odbierajcie tego fanom inazumy eleven! 


Anonymous

#140 Re

2017-04-09 10:54

Witam. Musi pisać petycje by że emitował Disney XD po CN nic tego nadal, a na Disney XD emituja Supa Strikas może by zgodził by wszedł serial ten.  Doraemon pusicli na Disney XD jak by napisać petycje do nich wysłać to my moglić dać ten serial :)

Kuba Twardzik

#141 Inazuma eleven

2017-05-10 19:21

Przywróćcie inazume eleven proszę ja chce drugi sezon od odc27 do odc127


Gość

#142 Kiedy będzie znowu lecieć inazuma

2017-05-19 19:36

 Błagam niech znowu inazuma leci na can tor network Plisssssssssssssssssssssssssssssssssssss. Ja to bardo lubie

 

inazuma

#143 Re:

2017-06-01 15:25

#78: -  

 jest już drugi sezon ale tylko z napisami pl a nie z dubbingiem

Fan Inazuma Eleven !

#144 Re:

2017-07-06 09:39

#78: -  

 Inazuma Eleven to wspaniały serial dzięki jemu moja siostra i ja zaczeliśmy grać w piłkę.Moja siostra naawet gra lepie niż niektóży chłopacy.Inazuma Eleven musi być pokazywana w TV.To dzięki jej zaczołem grać w piłkę.Najlepiej było by by zaczeli tworzyć nowe odcinki Inazumy.Inazuma Eleven jest lepsza niż Inazuma Eleven Go.Inazuma Eleven Go to jest co innego zupełnie inna bajka(gorsza bajka).Inazuma Elevem super serial najlepszy serial dla dzieci.Fani Inazumy Eleven (nie Inazumy Eleven Go) stańmy murem.

Fani Inazuma Eleven

#145 Kocham Inazuma Eleven

2017-07-06 09:43

Inazuma Eleven jest wspaniała !!!

Zjednoczmy się żeby pokazywano Inazume Eleven(nie Inazume Eleven Go) !!!


Gość

#146 Re: Re

2017-07-07 11:07

#140: - Re 

 eh ciekawe tylko kto to zrobi...

 

tymox13

#147 Re:

2017-07-09 17:36

#26: -  

 



#148 Sprawie linki

2017-07-11 09:22

WItam. Czy ktoś kiedyś wysłał ten link do CN zobaczy ile jest podpisów ja to dzisiaj zrobiłem i odpisiali tak "Cześć! Dziękujemy za informację" może to zobacza to zmienie zdanie to sie okażę dopiero?

Kodi Sam

#149 do disney XD

2017-07-11 19:29

https://www.petycjeonline.com/inazuma_eleven_w_disney_xd tutaj macie petycje żeby na kanale Disney Wszedł


Anonymous

#150 Re: Feska

2017-07-19 21:24