Petycja w sprawie Prokurator Katarzyny Kalinowskiej-Rinas

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja w sprawie Prokurator Katarzyny Kalinowskiej-Rinas


Gość

#1

2013-11-14 19:02

Pełna kompromitacja dla prawa i tego humanoida nazywającego siebie i piastującego funkcję społeczną pt sędzia.
Zbigniew Lisiecki

#2 zbyt mało faktów

2013-11-15 05:24

Moim zdaniem, choć zapewne LexNostra ma rację jednak podaje zbyt mało faktów, aby petycja mogła zostać podpisana przez osoby nie znające szczegółów tej tragedii. Przecież pracownik, który spłonął mógł sam łamać zasady BHP. Należy to wykluczyć, aby całkowita odpowiedzialność spadała na przedsiębiorstwo. Nie podano także innych przykładów łamania prawa przez panią prokurator, choć artykuł i petycja, zapewne słusznie się na nie powołują.

Gość

#3

2013-11-15 07:33

Zapoznalem sie z petycja, uwarzam ze jest sluszna.
tym bardziej ze z naszego wymiaru sprawiedliwosc, smieje sie caly swiat.
Maciej Lisowski. Fundacja LEX NOSTRA

#4 Re: zbyt mało faktów

2013-11-15 09:48

#2: Zbigniew Lisiecki - zbyt mało faktów

Panie Zbigniewie, Trudno streścić kilka tysięcy dokumentów na kilku stronach, tak by ich lektura nie trwała kilku godzin. Pod każdym tekstem podpisuję się z imienia i nazwiska i biorę na siebie pełną odpowiedzialność prawną za to co piszę. Jesli podawałbym nieprawdę mógłbym zostać postawiony w stan oskarżenia lub być pozwany w postępowaniu cywilnym. Pozdrawiam serdecznie. Maciej Lisowski. Fundacja LEX NOSTRA


Gość

#5

2013-11-15 12:35

Wstrząsający, niestety częsty przykład niekompetencji,nonszalancji, złej woli w naszym wymiarze niesprawiedliwości!
Sama padłam jego ofiarą - gdy Sąd Okręgowy "niechcący" (brak wyobraźni czy...to, o czym myśli czytający?)robił wszystko na przekór elementarnemu rozsądkowi i poczuciu sprawiedliwości, pozwalając mojemu krzywdzicielowi działać spokojnie, wyprawić ocaloną przeze mnie staruszkę na tamten świat (podawał się za jej opiekuna), a pieniądze, które ode mnie na jej leczenie "pożyczył", spokojnie defraudować -kpiąc z wyroku, na który mimo dowodów sąd potrzebował 2 lat...

Gość

#6

2013-11-18 18:32

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić takiego postępowania osób, którym płacimy za to aby w naszym imieniu stały na straży prawa i praworządności. Jeżeli w taki sposób mają postępować to tych cyników i ignorantów jak najszybciej pozbawić immunitetów i wszelkich przywilejów jakie otrzymali !!!

Gość

#7

2013-11-23 00:55

popierasm petycję - dr Leszek Skonka - Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce

Gość

#8

2013-11-27 22:29

Układ zamknięty...!

Gość

#9

2013-11-27 22:59

Mam zastrzezenie co do zwrotu do prokuratora generalnego. Czy to nie aby za zbyt uprzejme. To przeciez tylko jeden z urzedasow panstwowych i takie grzecznosci w pismie badz co badz urzedowym, a przynajmniej dotyczacym sprawy sluzbowej sa wedlug mnie nie namiejscu. Wystarczyloby napisac: Panie prokuratorze generalny i tyle!


Gość

#10

2013-11-28 00:09

Wymiar sprawiedliwości, klasa polityczna , olbrzymia
część mediów w Polsce, to jakby działania wrogich
ludziom, społeczeństwu przysłowiowych zombi.

Gość

#11

2013-11-28 06:59

Lepiej byłoby usunąć dość liczne błędy w treści pisma, to nie dodaje szacunku dla takiego wystąpienia. W piśmie mało jest stwierdzeń naruszających zasady postępowania prokuratorów.

Gość

#12

2013-11-28 07:19

PROKURATORZY dyspozycyjni i niekompetentni pracujący za nasze podatki powinni być odsunięci od funkcji i obowiązków , ktore to wypełniają niezgodnie z obowiązującym PRAWEM I LOGIKĄ i to wbrew interesom obywateli RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ!!

ruch obywatelski
PRACA DLA POLSKI
Przewodniczący
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
wiecej o nas na www.fundacja-slawpol.eu

Gość

#13

2014-03-31 13:51

Petycja zawiera argumentację, nie bazuje na psychologizmach.