STOP zamknięciu Zatoki Puckiej
Skontaktuj się z autorem petycji
Re:
Dla wszystkich zainteresowanych to nie rząd ten czy inny, to Pan Krzysztof Skóra, którego tak chętnie wszyscy wspieramy udając się z rodziną do fokarium na Helu. O tuż Pan Krzysztof wymyślił sobie, że z Zatoki Puckiej zrobi sobie wylęgarnie fok i będą one tu sobie żyły, bo kiedyś tu występowały.
Panie Krzysztofie niedźwiedzie polarne też tu kiedyś były i dinozaury pewnie też, może je też sprowadzimy.
Jak rybacy na półwyspie helskim krzyczeli, że foki niszczą ich sieci to nikt ich nie słuchał, bo rybacy to złe ludzie, bo rybki zabijają. To Państwo zabija rybołówstwo zgadzając się ta tego typu projekty, na dawanie ogromnych sum pieniędzy pseudo naukowcom takim jak Pan Skóra. Gdzie instytucja badawczo - naukowa, którą jest Morski Instytut Rybacki na tezach Pana Skóry nie zostawia suchej nitki.
Re:
Ale dajecie sie nakręcić i żaden z was nawet nie przeczytał tej prawdziwej dokumentacji
inaczej nikt by się tak nie rzucał. Walory turystyczne moim zdaniem poprawia się i zamiast krzykliwej gówniarzeri pojawi sie turysta o większym poczuciu estetyki i zostawi pieniądze w restauracji w pensjonacie czy na przejażdżce jachtem. Zyska natura i zyska turystyka no i Rybacy którzy ledwo zipią ponieważ w zatoce ryb jak na lekarstwo.
Ten artykuł to zwykły paszkwil wstyd tak ludźmi manipulować.
przez Google Translator
Skóra to klasyczny kleszcz
szczał w stopę
Chcę wiedzieć więcej
| This discussion has been closed. |