Premiera Wiernej

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Premiera Wiernej

Aneta

#26

2014-02-28 06:47

Ja dopiero mam zamiar przeczytać niezgodną bo zobaczyłam zwiastun filmu na internecie. Książki czytam bardzo szybko,a już zamówiłam 2 pierwsze części niezgodnej! I mam potem czekać do czerwca?! Już i tak czekam na 6 część miasta kości i 13 część pretty little liars!

Gość

#27

2014-02-28 16:02

Czekamy!!
DusiaQ

#28

2014-02-28 16:03

Bez przesady, ile mamy czekać!!!?

Gość

#29

2014-02-28 19:55

Bardzo się cieszę, że mogę podpisać petycję dotyczącą książki, na którą czekam już tak długo. Nie zgadzam się na to, żeby sobie tak z dupy nagle przekładali, nie podając powodów.
Dziękuję.

Gość

#30

2014-03-01 15:46

My, Fani Niezgodnej, wystarczająco długo czekaliśmy na premierę ostatniej części trylogii. Drogie Wydawnictwo Amber, nie zyski są najważniejsze, ale sprostowanie oczekiwaniom czytelników. Zmiana terminu premiery dostarczy Wam tylko i wyłącznie niezadowolonych Klientów.
Pozdrawiam i proponuje jeszcze raz rozważyć datę premiery.
AMBER -.-

#31 premiera

2014-03-01 17:34

Moim zdaniem na premierę książki ( albo filmu) powinno się ustalać jeden z najdalszych terminów i jedynie później przyspieszyć a nie ze 2 razy przekładać i z tego jeszcze o 2 miesiące dalej -.- straciłam wiarę w ludzkość
Uriah <3

#32

2014-03-02 17:51

a gdzie można przeczytać nieoficjalną wersję "Wiernej" bo już nie mogę wytrzymać!!

Gość

#33

2014-03-03 21:10

Przepraszam bardzo, ale to jest niepoważne. Takie opóźnianie premiery uwłacza mojej godności osobistej. Poza tym Państwo marnują mój cenny czas. Miałam już zaplanowane pójście do kina w marcu, a teraz muszę zmieniać cały grafik. Zdajecie sobie sprawę ile to komplikacji? Ile niepotrzebnych kłopotów? Czuję się upokorzona i zignorowana. A jakby tego było mało przez to opóźnienie nastajecie na życie moich przyjaciół. Pewne znane mi osoby, których nie wymienię z imienia i nazwiska ze względu na ochronę danych, przeżyły załamanie psychiczne powiem więcej. Niektórych znalazłam z pistoletem lub nożem w ręku. Chcecie być winni ich śmierci,mieć na rękach krew niewinnych ludzi? Jeśli nie, to, dobrze Wam radzę, zróbcie premierę w terminie. A, i jesteście bezczelni. Z wyrazami szacunku, Anna Nowak

Gość

#34

2014-03-03 21:32

Chciałabym powiedzieć, że czuję się podle zdradzona i oszukana. Czekam na premierę od dłuższego czasu, mam już plany. A Wy je perfidnie niszczycie! Zdajecie sobie sprawę, jaka to ogromna trauma? Zmieliliście na miazgę moje plany i marzenia, a następnie wdeptaliście je w ziemię. Oprócz tego w obecnych czasach, nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale najwyraźniej NIE, są ludzie, którzy muszą ułożyć sobie dość ścisły grafik daleko wybiegający w przyszłość. otóż ja do takowych należę. Wasza nieroztropna i, że się tak wyrażę iście bezczelna, decyzja wszystko mi zaburzyła. Jestem na skraju wyczerpania, tak mam dużo zadań, a wy to jeszcze komplikujecie! I jeśli w najbliższym czasie usłyszycie o niespodziewanym zgonie na zawał serca, to będzie Wasza wina. W trosce więc o Was informuję o tym i mam nadzieję zobaczyć premierę w terminie. CZEKAM NA MOJĄ KSIĄŻKĘ! Z poważaniem,Słowimi Kozak
Pauulina Grzelak

#35 Amber

2014-03-08 09:54

Aż dziwne! Miałam na początku tylko z tego wydawnictwa książki! a teraz?? Po tym?!
Pozdrawiam

Gość

#36

2014-03-27 16:38

Nie mogę się doczekać kolejnej części !!! Więc bładam musi ona wyjść niedługo !!!