Zmiany w prawie rodzinno-opiekuńczym

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zmiany w prawie rodzinno-opiekuńczym


Gość

#26

2015-07-01 16:20

W końcu będzie bat na rodziców grających uczuciami dziecka, na opieszałość sądów i egzekfowanie praw obojga rodziców.Brawo-podajemy dalej.

Gość

#27

2015-07-01 17:28

bo ojcowie są dyskryminowani i sady są stonnicze w tych sprawach ojcieć nic nie ma do powiedzenia

Gość

#28

2015-07-01 20:09

Sady stoka po stronie matki a nie dziecka.
Jarosław Szczepankiewicz
Autor petycji

#29 Re:

2015-07-03 08:51

#26: -  Dziekuje

 


Gość

#30

2015-08-29 13:28

wszystkie wymienione w uzasadnieniu argumenty dotyczą mnie osobiście i wiele znanych mi osób

Gość

#31

2015-10-31 20:00

Niejednokrotnie słyszałem (osobiście, nie z mediów) o sytuacji jawnego dyskryminowania ojców. O sytuacji odwrotnej nigdy.
tatafeliksa

#32 Re:

2015-11-08 10:30

#20: M. -  .. rok temu uprowadziła mi 2 miesięcznego syna z domu - przy okazji grabiąc mieszkanie dokładnie ze wszystkiego, zrobiła to tylko po to by uciec od odpowiedzialności za kradzieże ,oszustwa i kłamstwa jakie wyszły na światło dzienne , powiedziała ,że chce mieć "święty spokój" 

odnalazłem dziecko i ją , powiedziałem ,że będę z nią mimo wszystko i dla naszego synka ,że ma szansę się zmienić ,abyśmy nie zniszczyli tego co Nam dano  -  ..  okazało się ,że od roku spotykała się z sobie podobnym "typem" .. i przez cały okres ciąży , wszystko zaplanowała - mówiła ,że kocha... do ostatniego dnia .. 

od roku walczę żeby spotykać się ze swoim dzieckiem ,walczę z kłamstwem ,fałszem oszczerstwami i prowokacjami , obecnie 4 raz zmieniła adres - odnalazłem.. - dziecka i tak nie widuję , bo matka robi wszystko co tylko możliwe żebym nie miał z nim kontaktu , 

..nie szukałem zemsty i nie zrobiłem krzywdy ani jej ani jemu za to co matka zgotowała mnie i dziecku tylko po to żeby nie ponosić konsekwencji za swoje czyny i kłamstwa,  ..  wiele osób pracowało na to ,dziękuję rodzinie .. wiem ,że muszę być silny i konsekwentny 

od 11 września 2014 roku dnia w ,którym wróciłem do domu i pustych 4 ścian - zaczęło się moje nowe życie , moje i mojego dziecka , które nie ma możliwości poznać swego ojca bo jest siłą blokowane , ale gdzieś głęboko w świadomości ma zakodowane ,że tatuś żyje i walczy o Niego , kiedyś to wszystko się skończy i znów będziemy razem ..

pozdrawiam Niezłomnych   


Gość

#33

2015-11-18 23:30

Spotkałem się kilkakrotnie z kurestwem sądów rodzinnych, te wszy trzeba wytrzebić z urzędów

Gość

#34

2015-11-18 23:32

Chłopaki, skrzyknijmy się i dobierzmy się do tyłków tych sędzin, które niszczą ojców i mają nas za nic. To my z naszych podatków utrzymujemy te urzędnicze kurwy, prawo jest dla nas, a nie my dla prawa!


Gość

#35

2015-11-27 14:29

uważam ,że wpłynie ona na opinię społeczną w tym także i prawną ,tak ,aby nasze dzieci i kolejne nie miały do czynienia z problemami ,które my im fundujemy przez niesprawny system praw dziecka ,to duży skrót tego co mozna napisać dziękuje za przygotowanie petycji ,oraz proszę o dalsze wnioski ,które usprawnią system tak ,aby nasze dzieci były szcześliwsze ,

Gość

#36

2016-01-10 09:33

Prawo rodzinne w Polsce to bubel.

Gość

#37 Re:

2016-02-03 17:10

#1: -  

A co jak jedno z rodziców bierze rozwód z małżonkiem/ka i z dziećmi??? A tylko kochającym rodzicem jest przed sądem ???


Gość

#38

2016-03-06 08:23

Ze względu na szaloną dyskryminację mężczyzn w Polsce.
\

Gość

#39

2016-05-21 19:47

Jestem ojcem dwójki dzieci,gdzie ich matka traktuje je jak swoja własność i jak portfel,nie liczy się dla niej dobro Naszych Dzieci.
XYZ

#40 Re:

2016-07-23 19:04

#34: -  do tyłków

 o jak ładnie

JAWA

#41

2016-07-23 19:10

"musi być przywrócona możliwość Kasacji", "Alienacji Rodzicielskiej", "Planu Rodzicielsko-Wychowawczego", "Opieki Równoważnej," "Model Kosztów Utrzymania", "odseparowanie Ojcapo co duże litery?

BoB

#42

2017-01-28 22:23

Popieram 


Gość

#43 MATKA POLKA OJCIEC NIEZNANY

2017-02-26 13:20

popieram ta petycję (od dwóch lat niepotrafie wyegzekfować kontaktów z córka która ma 6 lat za mną trzy sorawy o dziecko i podwójne badania córki córka chciałaby zostać u mnie na noc a sąd to ograniczył do kontaktów w co drugi tydzien od 10.00-19.00) dlaczego sądy  zkracają czas kontaktu dziecka z ojcą a nieidą za tym by kontakt był maksymalny) wiedzą że ojciec założy nastepna sprawe o kontakty i tak w kółko a na tym bazują i zarabiaja gruba kase adwokaty policja sądy psychologowie bazują na nieszczesciu dziecka które chce miec kontakt z ojcem cytat tatuziu przyjedz jutro co mam dziecku powiedziec że matka niepozwoli ? wtedy bede alionatorem w oczach sądu.. mam odpowiedziec bo sąd niepozwoli..? gdzie tu sens i logika dzieci cierpia a adwokaty sie cieszą na nieszczesciu innych z grubej kasy za rozprawe zamiast podejsc do sprawy jasno opieka wspólna z planem wakacje ferie połowa miesiąca dziecko u ojca bez prawa do alimentów dlaczego ojciec ma być bankomatem a dziecko widywać 4 razy w miesiacu po 2 godziny bo sąd tak chce?

zróbcie coś z tym inaczej bedzie jeszcze wiecej zawałów rodziców alienowanych oraz samobójstw dzieci które są ofiarami w tym  systemie sądowniczym który działa na zasadzie lat 60 MATKA POLKA OJCIEC NIEZNANY