Chcemy trzeciego sezonu serialu Glina!
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Chcemy trzeciego sezonu serialu Glina!
|
Gość |
#12015-03-22 14:44Uwielbiam ten serial. Genialne rolę genialnych Aktorów. Chapeau bas. |
|
| |
|
Gość |
#22015-03-23 12:07Jest to jeden z nielicznych najlepszych seriali. Nietuzinkowy scenariusz, rewelacyjni aktorzy. Każdy odcinek ogląda sie z zapartym tchem . Ja obejrzalam serial na DVD ( prezent pod choinkę ) przez dwie noce. To samo zrobili moi znajomi, którym polecialam owy serial. TVP reklamuje sieczke , a nie potrafi sprzedać diamentu, dziwne to. |
|
| |
|
ciekawe |
#3 Re:2015-03-23 15:17A po co wyprodukować 1 dobry serial? Lepiej naprodukować kilka badziewnych, typu: "Strażacy", "Komisarz Alex", dorzucić do tego ciągnący się i na siłę przedłużany "Klan" plus gnioty typu "Rolnik szuka żony" ... Znamienne są też obecne pory nadawania powtórek serialu "Glina" - TVP1: niedziela po g. 4 nad ranem (sic!), TVP Seriale (nie każdy ma dostęp) we wtorki po g. 20, ale także w godz. między 1 a 3 w nocy, TVP HD (też nie każdy ma dostęp) między g. 23-1 w nocy. |
|
| |
|
Gość |
#42015-03-23 19:17Ponieważ serial był bardzo interesujący. |
|
| |
|
Gość |
#52015-07-12 08:50"Glina" to absolutnie najlepszy serial kryminalny. Nie powinna telewizja publiczna pozostawić widzów z niedokończoną historią, bez trzeciego sezonu. |
|
| |
|
Gość |
#62015-08-02 09:52Glina to najlepszy polski serial kryminalny. Stylowy, doskonale wyreżyserowany, ze znakomitym scenariuszem i świetnymi postaciami granymi rewelacyjnie przez aktorów. Ta petycja powinna również trafić do innych producentów. Dlaczego nie zainteresować tą serią np. HBO? |
|
| |
|
Gość |
#72015-08-03 17:09Serial "Glina", to jeden z najlepszych polskich seriali kryminalnych. Jest świetnie napisany i przede wszystkim rewelacyjnie zagrany. Nie ocieka sztucznością i miernotą, jak większość naszych rodzimych seriali, za to zachwyca inwencją i klimatem. |
|
| |
|
Gość |
#82015-08-09 18:48Bo to najlepszy serial kryminalny w historii polskiej telewizji a pod względem scenariusza równie wybitny jak w "Stawce większej niż życie" a wielu z autorów którzy wystąpili w tym serialu zagrało role swojego życia chodź niektóre z tych osób wystąpiły zaledwie w kilku scenach. |
|
| |
|
Gość |
#92015-08-12 15:05Bo to najlepszy polski kryminał! Zaraz po 07 Zgłoś się ! |
|
| |
|
bonifacy |
#10 GLINA2015-08-26 19:29Kapitalny serial! Jerzy Radziwiłowicz swoją rolę odegrał znakomicie. Napisałam maila do TYP1 czy zamierza wznowić emisję trzeciego sezonu Gliny, a to odpowiedź: niestety nie ma decyzji w sprawie ewentualnej kontynuacji serialu, ale sugestie przekażemy redakcji... Mam wrażenie, że "pieniąchy" robią swoje, lepiej Komisarz Alex bądź Uwikłani... Glina jest za trudnym serialem dla niektórych! |
|
| |
|
strzala320 |
#112015-09-16 09:17Zróbmy wszystko, żeby zobaczyć Gajewskiego raz jeszcze |
|
| |
|
Gość |
#122015-12-08 11:23Bo to świetny serial był |
|
| |
|
Gość |
#132016-02-04 17:58Bo to najlepszy serial kryminalny ostatnich lat a może nawet w całej historii telewizji i ogromnie pragnę obejrzeć kolejną serię. |
|
| |
|
Gość |
#142016-02-04 18:02Bo bardzo chcę obejrzeć kontynuację tego serialu !!! |
|
| |
|
Gość |
#152016-02-04 18:07Bardzo chcę obejrzeć trzecią serię tego serialu który według mnie i wielu moich znajomych jest najlepszym serialem kryminalnych ostatnich lat. |
|
| |
|
Gość |
#162016-02-04 19:17Chcialabym zobaczyc dalsza kontynuacje serialu |
|
| |
|
Gość |
#172016-02-05 00:03Najlepszy polski serial kryminalny! |
|
| |
|
michał |
#18 Re: Sama petycja nic nie da .2016-02-08 13:14Potrzeba pieniedzy , bo tvp na to grosza nie da ! A serial jest drogi bo z czego co wiemjeden odc kosztował 4-7 mln zł . Może polak potrafi albo coś takiego ?" |
|
| |
|
Gość |
#192016-08-31 13:00Ten serial ma potencjał i musi bądź powinien być kontynuowany. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.