Zwiększenie wsparcia finansowego dla JKH GKS Jastrzębie
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zwiększenie wsparcia finansowego dla JKH GKS Jastrzębie
|
Gość |
#12016-03-14 16:45uwielbiam hokej a nasz klub jest dobrze prowadzony uważam że miasto powinno wspierać sportową młodzież i dzieciaki. |
|
| |
|
Gość |
#22016-03-14 17:04Mieszkałem 20 lat w jastrzębiu i sport był dla mnie wszystkim ,chodziłem na siatkòwke i hokej i piłkę i żal się robi w serduchu że nie mamy klubòw na poziomie na jaki sobie zasługują ,jeśli mam chwilę to ogladam mecze i wiem ze dla ludzi i kibicòw to sport w jastrzębiu jest wszystkim i jestem za utrzymaniem sportu na najwyższym poziomie. |
|
| |
|
Gość |
#32016-03-14 19:29warto sport,to sport |
|
| |
|
gość |
#42016-03-14 19:30wpierajmy nasz klub dzieciaki to nasz przyszłość |
|
| |
|
gość |
#52016-03-14 19:31dzieciaki to przyszłość JKH GKS JASTRZĘBIĘ |
|
| |
|
GOŚĆ |
#62016-03-14 19:33wspierajmy JKH GKS JASTRZĘBIĘ |
|
| |
|
gość |
#72016-03-14 19:34warto wspierać nasz klub |
|
| |
|
Gość |
#82016-03-14 22:24Jastrzębie to smutne miasto z którego wyjeżdżają na stałe mieszkańcy. sport m. In. (nie tylko faworyzowana siatkówka) w tym młodym mieście może rozjaśnić twarze mieszkańców i nadać sens życia poprzez kibicowanie umiłowanej drużynie. Piszę l to jako dyplomowany etnolog i wiem co pisze. To miasto bez dotacji na sport przegra rywalizację z innymi miastami w Polsce i regionie. Każda inicjatywa scalająca wspólnotę wzmacnia więzy. pozdrawiam. |
|
| |
|
Znający się |
#9 Hmm2016-03-15 07:53Ciekawe czy ktoś z klubu rozmawiał wcześniej z prezydent o większej dotacji, że teraz uruchamia publicznie petycje jakby to była ostatnia szansa klubu. Nie ma co robić zamieszaia i dramatu, bo pieniądze na pewno się znajdą. Skąd wiem? Ano wiem, ale zarząd widocznie jakoś nie bardzo się stara w tej kwestii. |
|
| |
|
Gość |
#102016-03-15 11:01kocham hokej |
|
| |
|
weqwewq |
#112016-03-15 16:29Do JSW po kasę a nie do miasta! JSW nie ma kasy to macie problem. TAk jak GKS miał przez tyle lat. |
|
| |
|
Marian |
#12 Re:2016-03-15 18:09GKS tyle lat płakał o kasę w spółce, a hokeistom bronisz pisać do pani prezydent? Tym bardziej, że tu chodzi o klub szkolący jastrzębską młodzież, a seniorzy grają w ekstralidze. |
|
| |
|
4 |
#13 do Mariana2016-03-15 18:17i ty zapewne mylisz naiwnie ze chodzi o kasę na szkolenie młodzieży.... |
|
| |
|
Marian |
#14 Re: do Mariana2016-03-16 09:13Oczywiście, że nie. Ale jak jak zabraknie kasy to na wszystko. Nie można przecież wybierać na co wydać pieniądze, których i tak nie ma. |
|
| |
|
Gość |
#152016-03-16 11:00Hej,Hej Jastrzębie !!! |
|
| |
|
Afgr |
#16 Podpiszę...2016-03-16 11:05... pod warunkiem, że seniorów nie będzie trenował ten *&#$?>!)#&(#%$ Kalaber |
|
| |
|
tubylec |
#17 podpisałem się2016-03-18 12:47Klub powinien poszukać sponsorów poza miastem. Konkretny sponsor np: browary (WARKA), firmy spożywcze, samochodowe, banki. |
|
| |
|
Gość |
#18 kibic2016-03-18 14:28Jestem za niech miasto wspiera klub Jkh tak jak to robi miasto Tychy I tam zawodnik zarabia dwa,trzy razy tyle co u nas . |
|
| |
|
Gość |
#192016-03-18 19:11Chciałbym aby w dalszym ciągu hokej wyczynowy istniał w Jastrzębiu |
|
| |
|
STOCZNIA fan Gość |
#202016-03-20 08:35Hokej to przyszłość, a Jastrzębie to zasłużony klub i byłoby nie fajnie gdyby zniknął z hokejowej mapy Polski. Stoczniowiec pozdrawia i trzyma za Was kciuki !! |
|
| |
|
Gość |
#212016-03-20 09:00Podpisałem te petycje dla ratowania tego pięknego sportu. Wystarczy już ze zaprzepaszczono szanse na ratowanie gdańskiego hokeja, który teraz powraca dzięki grupie zapalonych ludzi |
|
| |
|
franc |
#222016-03-21 14:32Tyle lat budowania zespołu, medale, sukcesy wszystkich grup wiekowych a teraz ma to upaść? Tylko poprzez sport może się miasto wypromować, więc muszą być z miasta pieniądze na tą promocję. |
|
| |
|
Hehe |
#23 Jest dotacja!2016-04-06 06:50Można się dogadać? Można :) http://jastrzebieonline.pl/news,8077,miasto-da-pol-miliona-wiecej-na-sport.html |
|
| |
|
Gość |
#242016-04-12 13:44Jastrzębie Bez Hokeja nie widzę tego |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.