List Otwarty Lekarek i Lekarzy Psychiatrów oraz Psycholożek i Psychologów Polskich
List Otwarty Lekarek i Lekarzy Psychiatrów oraz Psycholożek i Psychologów Polskich / Ogłoszenia / Poparcie innych specjalistów / Komentarze
|
Gość |
#12020-10-30 07:27Usuwać osoby które maja tytuł magistra psychologii i sa w trakcie 4 letniego szkolenia z zakresu Psychoterapii Psychodynamicznej?
Może gdzieś umknęła mi informacja o podaniu numeru dyplomu?
Nie rozumiem decyzji.
Pozdrawiam,
Martyna Mazur
Psycholog |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2020-10-30 07:34- Date of removal: 2020-10-30
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#32020-10-30 07:49Proszę wytłumaczyć ? w tytule wyraźnie napisane "List otwaty lekarek ... psycholożek i psychologów!!! O Tytuł chodzi? To dopiszcie o tym. Rozumiem że psychologów wspierających list okazało się więcej im lekarek? Żenada |
|
| |
|
Emilia |
#4 List otwarty2020-10-30 07:54Nie rozumiem decyzji, jestem psychoterapeuta, psychologiem, widocznie ktoś źle sformułował tytuł petycji |
|
| |
|
Gość |
#52020-10-30 08:18Dzień dobry,
Jestem psychoterapeutką, od kilku lat pracuję w poradni zdrowia psychicznego gdzie prowadzę psychoterapię dzieci i młodzieży, psychoterapię grupową i rodzinną. Czy ja dobrze rozumiem, że nie jestem uznawana jako specjalista zdrowia psychicznego.
Przykro mi, ja i moi pacjenci uważamy inaczej.
Pozdrawiam
|
|
| |
|
Gość |
#6 Re:2020-10-30 09:33Dzień dobry, Ja również jestem psychologiem w trakcie specjalizacji klinicznej i psychoterapeutką. Pracuję od 6 l w PZP. Nie rozumiem Państwa decyzji. Czy to mój głos się nie liczy, czy jest to po prostu informacja, że osoby nie związane nie będą brane pod uwagę. Proszę o doprecyzowanie. Pozdrawiam |
|
| |
|
Jarosław Jóźwiak |
#7 Re:2020-10-30 09:58Pani Martyno, bardzo przepraszam, jeśli usunąłem przypadkowo Panią. Nie wiem jak to się stało, bo absolutnie nie usuwam żadnych psychologów, nawet studentów psychologii. Nie było to moim zamiarem. Nie wiem, czy jest możliwość ponownego podpisania przez Panią. W każdym razie przepraszam. |
|
| |
|
Jarosław Jóźwiak |
#8 Re: Re:2020-10-30 10:00Witam. Jak wspomniałem wcześniej, nie usuwam absolutnie głosów psychologów. Nie wiem, jak to się stało, jeśli Pani głos został usunięty. Przepraszam, jeśli w jakiś sposób się do tego przyczyniłem, nie było to świadome. Widzę, że system Petycji jest pełen błędów, więc obawiam się, że kiedy kasowałem kogoś innego, system skasował Pani dane (przez pomyłkę). |
|
| |
|
Jarosław Jóźwiak |
#9 Re:2020-10-30 10:09Oczywiście, jest Pani (jak i wszyscy pozostali psychologowie/terapeuci) bardzo mile widziana. Czy Pani wpis został usunięty? Co Pani wpisała jako "Zawód/specjalizacja"? Bardzo proszę zauważyć, że podaliśmy bardzo jasne wytyczne, co gdzie wpisywać.. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.