PETYCJA PRZECIW LIKWIDACJI PIKNIKU HISTORYCZNEGO NA BIAŁOŁĘCE
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PETYCJA PRZECIW LIKWIDACJI PIKNIKU HISTORYCZNEGO NA BIAŁOŁĘCE
|
Gość |
#12016-06-02 16:58Bo na Białołęce nie tylko bieganie powinno być promowane... |
|
| |
|
Gość |
#22016-06-02 17:01Niesamowite wydarzenie przyciągające niezliczone ilości mieszkańców Warszawy |
|
| |
|
Gość |
#32016-06-02 17:08Uczestniczyłem w tym pikniku, uważam że to świetna sprawa i nie powinno się go likwidować |
|
| |
|
Gość |
#42016-06-02 17:27Bo piknik służył mieszkańcom |
|
| |
|
Gość |
#52016-06-02 18:22Wspaniała zabawa dla całej rodziny. Niezapomniane wrażenia. Władze Dzielnicy nie powinny blokować tak ważnej imprezy, która wpisała się już na stałe w ramy Białołęki. |
|
| |
|
Gość |
#62016-06-02 18:52Piknik był ciekawy |
|
| |
|
Gość |
#72016-06-02 19:24Chcę więcej |
|
| |
|
Gość |
#82016-06-03 05:17to oczywiste :) |
|
| |
|
Gość |
#92016-06-03 08:21Byłem na wszystkich 3 edycjach i nie wyobrażam sobie, by nie było kolejnych. Z roku na rok impreza się rozkręcała, więc nie widzę logicznego powodu, dla którego nie znaleziono pieniędzy na kolejne edycje i ich po prostu nie będzie... |
|
| |
|
Gość |
#102016-06-03 08:26Pasjonatów trzeba wspierać. To, że ich działania stają się tradycją - jest również ważne. Białołęka aż tak wiele nie ma mieszkańcom do zaproponowania, by likwidować jto, co się sprawdziło. |
|
| |
|
Gość |
#112016-06-03 14:18Podpisałam petycję ponieważ mojemu synowi jak i mi bardzo podobał się piknik sprzęt wojskowy który dziecko mogło dotknąć, inscenizacje bitew były bardzo pouczające dla naszych dzieci. Takich imprez jest bardzo mało natomiast sportowych na potęgę. Promujmy zdrowie ale też i uczmy dzieciaków historii a tu na pikniku była taka możliwość. Skakać i biegać każdy potrafi ale niestety historii mało dzieci zna. |
|
| |
|
Gość |
#122016-06-05 17:11Ponieważ jestem fanem militariów i od pierwszych imprez uczestniczę w nich |
|
| |
|
Gość |
#132016-06-05 19:15Jestem za wszelkimi inicjatywami promujacymi budowanie świadomości historycznej, niezbędnej w procesie tworzenia się społeczeństwa obywatelskiego. |
|
| |
|
Gość |
#142016-06-06 20:36co jest powodem likwidacji pikniku,który przypomina nam wszystkim zdarzenia historyczne. Chciałabym przypomnieć decydentom, ze historii która minęła nie można zmienić. Wydarzenia minione są juz historią one już ja utworzyły i nikt mądry z faktami nie walczy |
|
| |
|
Gość |
#152016-06-07 07:32Co roku uczestniczyliśmy całą rodziną w pikniku historycznym. Jest to świetna impreza organizowana w fantastycznym miejscu. Mam nadzieję, że nie zniknie z naszej okolicy. |
|
| |
|
Gość |
#162016-06-08 18:01bo jestem Polakiem i neguję antypolskie decyzje chazarskiej HGW |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.