Petycja przeciwko budowie oczyszczalni ścieków nad rzeką Świder
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja przeciwko budowie oczyszczalni ścieków nad rzeką Świder
|
Gość |
#12014-11-07 11:27zniszczyć jest łatwo, odbudować trudno |
|
| |
|
sonny |
#22014-11-07 12:17We wrześniu głosowałam na Świder w plebiscycie Rzeka Roku. Świder zajął 2 miejsce! I teraz trzeba to zniszczyć??? |
|
| |
|
Gość |
#3 Re:2014-11-07 14:54Skoro mamy piękną rzekę w okolicy, trzeba o nią dbać, a nie zasyfiać!! |
|
| |
|
Gość |
#42014-11-07 15:30Super inicjatywa! |
|
| |
|
Gość |
#52014-11-07 18:51Bezwarukowosłuszne |
|
| |
|
Gość |
#62014-11-08 18:16Argumentacja przedstawiona w linku przez autorów petycji przekonała mnie.Sam mieszkam nad rzeką Wilgą i widziałem wiele działań i inwestycji godzących w naturalnych charakter tej rzeki i prowadzących do jej dewastacji.W większości wypadków nic nie dało się zrobić by przeciwstawić się fatalnym silom decydującym o losach rzeki i jej mieszkańców.Cieszę się,ze w wypadku Świdra mogę wyrazić swój głos i poprzeć dążenia sympatyków rzeki. |
|
| |
|
Gość |
#72014-11-08 21:24NIE dla oczyszczalni ścieków nad Świdrem! |
|
| |
|
androlli |
#8 popieram całym sercem!2014-11-08 22:07Super pomysł z oczyszczalnią - jestem za!!! jako józefowianin nie bede dopłacał do dupockiej opwik!!! |
|
| |
|
Gość |
#92014-11-08 22:20szkoda slow!!! |
|
| |
|
Ewa |
#10 Re: popieram całym sercem!2014-11-09 09:23#8: androlli - popieram całym sercem! Czy to znaczy, że oczyszczalnia może stanąć gdziekolwiek? Nie! Zadbajmy o miejce, które jest ważne dla historii lokalnej społeczności. |
|
| |
|
Gość |
#122014-11-09 14:41najpięknieszy region blisko Warszawy z najładniejszą rzeką, tu powinien być rezerwat a neioczyszczalnia śceików |
|
| |
|
Gość |
#132014-11-09 16:08Akurat , w miejscu w którym ma powstać oczyszczalnia, często wraz z rodzina korzystamy z plazy, zreszta jak wiele,wiele innych osob. Dla mnie niedopuszczalną jest nawet myśl by w tak uroczym miejscy powstała oczyszczalnia z rura zrzutowa w miejscu kąpieli. Nikt mi nie wmówi ,ze to nie bedzie smierdziało, ze woda z rury bedzie czysta. Oczyszczalnia ścieków niesie ze sobą specyficzna won. Druga ważna sprawa jest sama przyroda w tym miejscu, która ulegnie zniszczeniu, tak jak większość pięknych lasów Józefowa, po których pozostały tylko wspomnienia. Wole płacić juz drożej za ścieki. Oczyszczalni -stanowczo NIE! Mieszkanka Jozefowa od urodzenia. |
|
| |
|
Gość |
#142014-11-09 16:10Oczyszczalni nad Świdrem stanowczo mówię NIE! Korzystam z tej plazy i nie do pomyślenia jest lokalizacja obok płazy smierdziucha z wyrzutem " czystych ścieków" wprost pod nogi kąpiących sie ludzi. Skoro woda zrzucana do rzeki jest taka czysta to niech osoby za nią odpowiedzialne ja skosztuja wprost ze " źródełka". Nie niszczcie przyrody... |
|
| |
|
Rafał |
#15 Re: popieram całym sercem!2014-11-09 16:16#8: androlli - popieram całym sercem! Dla paru złotych oszczędności ,chcesz zniszczyć fajna plaże i ŚRODOWISKO ?! |
|
| |
|
Agnieszka |
#16 Re: popieram całym sercem!2014-11-09 16:24#8: androlli - popieram całym sercem! Chyba nigdy nie korzystales z plaży , ze tak piszesz i nie zdajesz sobie sprawy co zrobi oczyszczalnia ze środowiska w którym żyją dzikie zwierzęta ?! To jest rezerwat przyrody !!! Stanowczo NIE dla oczyszczalni !!! |
|
| |
|
OnLine |
#17 Re: popieram całym sercem!2014-11-10 13:30#8: androlli - popieram całym sercem! Przede wszystkim nie jest prawdą, że Józefów bedzie płacił mniej ;) Dane do sprawdzenia u Burmistrza Józefówa. |
|
| |
|
Gość |
#182014-11-10 17:39Bardzo potrzebna, chociaŻ DZIWNE ŻE POWSTAJĄ TAKIE IDIOTYCZNE POMYSŁY i aż trzeba protestu społecznego , bo instytucje publiczne nie potrafią zatrzymać tych głupot. |
|
| |
|
Gość |
#192014-11-10 17:45Bonifacy: Już za kilka dni BĘDZIE OKAZJA WYRZUCIĆ TYCH CHŁOPCÓW Z PIASKOWNICY, TAKŻE WÓJTA cELESTYNOWA I bURMISTRZA kARCZEWA , KTÓRZY ZAPOWIADAJĄ TEŻ BUDOWĘ WŁASNYCH OCZYSZCZALNI.Byłoby to śmieszne, gdyby nie wskazywało na tragiczny stan mentalności ludzi, którym zaufano w poprzenich wyborach - oby po raz ostaqtni |
|
| |
|
Gość |
#202014-11-11 14:36Bo Świder nie może być ściekiem. Burmistrzu nie rób z Józefowian biedaków, których nie stać na poszanowanie natury! |
|
| |
|
MG |
#21 Przeciw oczyszczalni sciekow2014-11-11 14:59Na plaze nad Swider chodzilam jako dziecko .Pozniej moje dzieci a teraz wnuki I co koniec ? Teraz wazniejsze w tym miejscu scieki ? To jakis chory pomysl :( Mam nadzieje ze uda nam sie to powstrzymac .
|
|
| |
|
Gość |
#222014-11-11 16:06Doczekaliśmy się wreszcie czystej rzeki. Świder to wyjątkowa, rodzinna rzeka..Niech tak zostanie! |
|
| |
|
Gość |
#232014-11-11 17:25Petycja jest potrzebna,żeby zapobiec głupotom... POPIERAM |
|
| |
|
Józefowianin. |
#242014-11-11 19:23Widzę, że to wszystko to gra niedomówień i półprawd. Trzeba pamiętać, że: 1. Będzie to 20-ta oczyszczalnia spuszczająca wodę do Świdra!! 2. Będzie to najnowocześniejsza oczyszczalnia. 3. Spust wody do rzeki bedzie poniżej plaży. 4. Rzeka teraz nie jest czysta (patrz pkt 1) |
|
| |
|
józefowianka |
#25 Re:2014-11-12 08:291. Będzie to 20-ta oczyszczalnia spuszczająca wodę do Świdra!! I CO Z TEGO? TYLKO TA JEDNA ZNAJDZIE SIĘ TAM, GDZIE LUDZIE Z DZIEĆMI PRZYCHODZĄ WYPOCZYWAĆ, BO MOGĄ ŁATWO DOJECHAĆ, SĄ KOSZE NA ŚMIECI I PODSTAWOWA INFRASTRUKTURA. 2. Będzie to najnowocześniejsza oczyszczalnia. PATRZ PUNKT 1. 3. Spust wody do rzeki bedzie poniżej plaży. PATRZ PUNKT 1. 4. Rzeka teraz nie jest czysta (patrz pkt 1) PATRZ PUNKT 1. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.