Petycja w sprawie ułaskawienia Damiana R. z Kołobrzegu
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja w sprawie ułaskawienia Damiana R. z Kołobrzegu
|
Gość |
#12014-05-25 08:43Zrobiłbym tak samo. |
|
| |
|
DanBK |
#2 Re:2014-05-25 15:30#1: - Zrobiłbym tak samo. To teraz wiesz, że w tym kraju zamiast medalu dostajesz 10 lat i marnujesz sobie życie. |
|
| |
|
Gość |
#32014-05-26 11:49Oby coś dała ta petycja. |
|
| |
|
Gość |
#4 Re: Re:2014-05-26 11:49A Ty byś gościu pozwolił aby ktoś skrzywdził Twoją rodzinę ? Każdy zrobił by tak samo ... |
|
| |
|
Paaaaaa |
#5 Re: Re: Re:2014-05-27 10:58Oczywiście,że tak. |
|
| |
|
OstatniSprawiedliwy |
#6 Wstyd...2014-05-27 14:02...To byli niewinni ludzie... Sami zostali zaproszeni do domu przez Damiana R. "Rosala"... Warto zapoznać się ze sprawą, a nie powielać to co mówią media... |
|
| |
|
Gość |
#72015-04-11 00:03Bo wyrok jest niesprawiedliwy. |
|
| |
|
Gość |
#82015-04-11 00:55Prawo do obrony jest fundamentalnym prawem człowieka. W sytuacji zagrożenia życia, obrony rodziny i miru domowego nie można godzić się na żadne kompromisy. Wyrok, będący przedmiotem ws. wż. w. petycji jest zaprzeczeniem fundamentalnych wartości, na jakich opiera się cała Cywilizacja Zachodu. Pokazuje on, iż faktycznie, w III RP bandyta jest bardziej chroniony przez prawo niż praworządny obywatel. Nie powinniśmy się jednak zadowolić tylko i wyłącznie ułaskawieniem Damiana R. Ta sprawa dobitnie pokazuje, że potrzebujemy zmian zasad obrony koniecznej w III RP, fundamentalnych zmian, z włącznie z kompletnym pozbawieniem ochrony prawnej życia napastnika. K. Jarno. |
|
| |
|
Gość |
#92015-04-29 20:16kazdy z nas zrobił by to samo bandyci w moim domu walcze orodzine dzieci chore panstwo zayka takich ludzi którzy bronia swej rodziny sam nie wiedział czy rzezyje walczył o zycie sowje i rodziny |
|
| |
|
Gość |
#102015-08-31 02:49Dzielny mlodzieniec dzialal w obronie wlasnej i Jego rodziny. Wlasnie tak trzeba dzialac jak bandyta - bandyci napadaja . Jaki to sad broni zbrodniarzy - jak ??? |
|
| |
|
Gość |
#112015-08-31 03:07To nie prawo to bezprawie. Szkoda ze co bandyci nie wtargneli do mieszkania sedziego moze on pozwolil by na to zeby bandyci zrobili z jego rodzina co by sie im podobalo. |
|
| |
|
Gość |
#122015-11-22 10:00sadzimy winnych lub tych co maja za paznokciami miliony! |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.