Stop bezprawnym badaniom w RODK


Gość

/ #54 Re:

2013-05-14 19:23

Współczuje strasznie, ja próbowałam zabrać prawa rodzicielskie- zańiedbanie córki od kiedy miała 2.5 roku, ryzykowne picie alkoholu (wg mnie jest uzalezńiony) marihuana ( ale biegły sądowy uznał, ze ewidentnych oznak uzaleznieńia nie zauważył) słaby poznąwczo, emocjinalńie ( co wykazały biegłe) kierowanie sie odwetem a nie dobrem dziecka ( tez biegle potwierdziły) ponad to karany. I sad ograńiczyl mu prawo, ponieważ: biegły psychiatra napisał, iż ryzykowne picie alkoholu wg, niego nie wpływa na władze rodzicielską ( to jak on ma podejmować racjonalne decyzje w sprawie dziecka) a także jego zaniedbania wg sedzi nie były rażące. Nie wiem, czasami mi sie wydaje, ze ci ludzie to DDA i stad takie ustanowienia. Aha, a widzeńia ustalono od wakacji 2014 roku poczynając. Nie wiem, sprąwa jest w sadzie apelacyjnym, musi, bo sama nie wierzyłam jaki wyrok dostałam. Aaaa, a ojca dziecka w sensie konaktu tel. Jak ńie było, tak dalej nie ma. Kpina. Siedź za ta granica i jak tylko dostaniesz rezydenture tak wytocz sprąwe za granica. Bo Polska to jeszcze dziki kraj.