Stop bezprawnym badaniom w RODK

Kasia

/ #88 Re: Każdy myślący człowiek

2013-11-05 21:14

#19: Ewa po przejściach - Każdy myślący człowiek

Wiem o czym piszesz... też miałam badania we Wrocławiu i z tego co opisujesz z tymi samymi ludźmi. "Łysy" Pan, który był chyba psychologiem, od samego początku pokazał swoją niechęć do kobiety (do mnie) która chce uniemożliwić dziecku kontaktu z Ojcem (który jest kryminalistą...) Panu z RODK nie znikał uśmiech jak rozmawiał z super tatusiem dziecka, za to jak tylko się na mnie spojrzał uśmiech od razu mu znikał... W domu ojca dziecka dzieja się rzeczy które nie pozwalaja na to żeby mogło tam przebywać dziecko (na co miałam niezliczone dowody) ale Pan z RODK nie widział przeszkód ku temu żeby małe dziecko mogło tam jeżdzić... Stronniczy? Mało powiedziane. Od progu czułam jaką opinie wyda "Łysy" Pan Psycholog. Pomijam jaka atmosfera panuje w tym ośrodku. Biaganina, nerwówka. Zagubiły im sie jakieś papiery, latali szukali, robili niepotrzebny szum. W ogóle najlepsze było moje miejsce do którego zostałam oddelegowana na rozwiązywanie testów. Był to przedsionek w którym siedzieli rodzice z rozbieganymi dziećmi czekający na swoją kolej... Żenada