W sprawie sprzeciwu wobec wykładu ks. profesora P. Bortkiewicza


Gość

/ #46 Re: Instant Gender - Przykazania Gender podane jej poznańskim uczniom przez proroków UAM

2013-12-13 10:47

#42: - Instant Gender - Przykazania Gender podane jej poznańskim uczniom przez proroków UAM

... i dlaczego nie mogę sobie wybrać, że będę żoną (dobrą żoną!), bo nie chcę wybrać bycia partnerką (bez ślubu); że chcę mieć męża (mężczyznę:), bo nie chcę mieć partnera; że chcę mieć córki i synów, i uczyć ich tego, żeby brali za małżeństwo odpowiedzialność na całe życie, a nie chcę uczyć ich bycia z kimkolwiek się uda i na jak długo im się zechce... że chcę być choć w części jak moja mama, która pięknie brała dobro od ludzi potrafiła je dawać; że doceniam twardy charakter mojego taty, który nauczył mnie życia (i nie malował sobie paznokci:).

No bo jakich ludzi wolimy mieć obok? Można powiedzieć, że gender jest nam obojętne, niech robią co chcą... Więc niech robią co chcą także ze mną i tym do czego ja chcę dążyć?  Dlaczego złe ma być to, że myśląc o dobru innych ludzi, a nie tylko własnym "chceniu" jestem gotowa zrezygnować z egoizmu? Bo ktoś powie, nie bo nie... Genderowcy nie poświęcali za mnie życia, nie poświęcali się dla mnie, więc niech mnie nie uczą jak żyć...