DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO - NOWE ŚWIĘTO PAŃSTWOWE

logika

/ #180 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-24 11:12

obchodzenie  50  urodzin  Hitlera  ....w  1939  roku  to  akurat  argument  na  niekorzyść  ponieważ  wg  ciebie  papież  juz  wtedy zdążył  potepic  jego  dyktaturę ,  nie  wiem  ile  jeszcze  takich  uroczystości  obchodzono  , nie  bywałam na nich

bzdury  wypisujesz  odnośnie  katolickiego Boga  którego  rzekomo nie  miał  na  mysli  HITLER  BĘDĄCY  KATOLIKIEM  ,  TO  TWOIM  ZDANIEM  O  JAKIM  BOGU PISAL    ?   Mein Kampf  opublikowana  była  w  1927  r  i  mysle, ze  Papież  zanim  zdążył  udzielic  poparcia  Hitlerowi  i  podpisal  z nim konkordat  ,  zapoznał się  z treśią  tego  dzieła  i  wiedzial  o jakim  bogu  i  o  wytępieniu jakich Zydów  Hitler  pisze ....     a  mimo  to ....  doszło do podpisania  konkordatu  (   zapewniającemu  m.in watykanowi  nauczanie  religii  w  szkołach )  i  do udzielenia  poparcia  Hitlerowi

nie jestem  historykiem,  nie  znam wszystk.ich  faktów ani narastających  mitów,  dla mnie  jest  jasne  jak  słońce,  Watykan  nie  udziela  poparcia  na piękne  oczy  hitlera  czy  innego  polityka,  i  nie  robi  niczego za  darmo.  znasz  takie  przysłowie  :  gdzie  dwóch  się  bije  tam  trzeci  korzysta  ?  ciekawe  ze  tym korzystającym  jest  ZAWSZE  Watykan.  Niezaleznie  od  sytuacji.

Religia często odgrywa dominująca rolę jako podżegacz wojenny. „Kościoły chrześcijańskie świetnie potrafią potrafią rozpalać żądzę krwi, a my z tego chętnie korzystamy” — tak wypowiedział się brytyjski generał Frank P.Crozier o pierwszej wojnie światowej. Hitler tę zasadę perfekcyjnie wykorzystał