PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

LOWOBYWATEL

/ #2235 EUROPOSEŁ Z WIELKIEJ BRYTANII NIGEL FARAGE APELUJE O WYSTĄPIENIE CAŁEJ EUROPY Z UNII.

2014-02-03 20:42

EUROPOSEŁ Z WIELKIEJ BRYTANII NIGEL FARAGE APELUJE O WYSTĄPIENIE CAŁEJ EUROPY Z UNII.

http://popieranie.pl/20092013,n-farage-apeluje-o-likwidacje-ue.html

Chcę nie tylko wystąpienia Wielkiej Brytanii, ale wystąpienia całej Europy z Unii.

Wszystkie narody na naszym kontynencie zasługują na posiadanie własnych niepodległych państw” - i dalej –

„Nie dajcie się zastraszyć rzekomą wojną handlową. Jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów handlowych Brukseli. Wojna handlowa z nami to dla nich samobójstwo gospodarcze.”

To jest również odpowiedź Nigela Farage na wysyłane do niego wystąpienia Inicjatywy Dorzecza Bzury i Słudwi, OBYWAELSKI RUCH OPORU w obronie Narodu Polskiego.

 

 

N. Farage apeluje o likwidację UE

 

Dzisiaj w Londynie odbył się zjazd Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP), której przewodniczącym jest eurodeputowany Nigel Farage. Apelował on nie tylko do swoich rodaków, by udzielili jak najszerszego poparcia idei opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię, ale również do wszystkich narodów kontynentu europejskiego o likwidację Unii Europejskiej.

„Opuszczenie UE leży w interesie narodu brytyjskiego. Tylko opuszczając Unię Europejską odzyskamy kontrolę nad własnymi granicami, parlamentem, demokracją i nad wolnym handlem z najszybciej rosnącymi gospodarkami świata” – powiedział Farage podczas swojego przemówienia.

W dalszej części mowy powiedział, m. in:

„Chcę nie tylko wystąpienia Wielkiej Brytanii, ale wystąpienia całej Europy z Unii. Wszystkie narody na naszym kontynencie zasługują na posiadanie własnych niepodległych państw” - i dalej – „Nie dajcie się zastraszyć rzekomą wojną handlową. Jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów handlowych Brukseli. Wojna handlowa z nami to dla nich samobójstwo gospodarcze.”

 

Nigel Farage wyraził również obawy co do zbliżającego się napływu imigrantów z Rumunii i Bułgarii do Zjednoczonego Królestwa:

„Zgodnie ze statystykami Scotland Yard, przez 5 lat aresztowano w Londynie 28 tysięcy Rumunów, zaś 92% rabunków pieniędzy z londyńskich bankomatów to dzieło Rumunów. Dopóki jesteśmy częścią UE nie możemy zamknąć przed nimi granic.”