DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO - NOWE ŚWIĘTO PAŃSTWOWE


Gość

/ #197

2014-02-07 21:12

35 lat studiowania historii chrześcijaństwa, religii, pism biblijnych, żydowskich, ezoterycznych i wielu, wielu innych, utwierdziło mnie w 100 procentowym przekonaniu, że zalegalizowanie przez Konstantyna Wielkiego chrześcijaństwa jako jedynej religii państwowej, miało na celu wymieszanie ze sobą wszystkich większych religii, a zwławszcza unowocześnienie mitraizmu oraz powołanie do życia satanistycznej instytucji o charakterze typowo politycznym. Historia ostatnich 17 wieków potwierdziła to wielokrotnie i potwierdza to aż do dzisiaj... Uważam, że oznaką czasów "ostatecznych" - a mam tu na myśli czasy ostateczne katolickiej ośmiornicy - są świadome ruchy społeczne, mające na celu doprowadzenie do upadku tego bezlitosnego i krwiożerczego monstrum... Powyższa petycja zadowala moje oczekiwania w pełni, gdyż jednym z najważniejszych powodów mojej emigracji była ucieczka do normalnego kraju, gdzie nikt nie osaczałby mnie i mojego dziecka w szkole, z powodu odmiennych poglądów religijnych.Gratuluję i pozdrawiam