PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

LOWOBYWATEL

/ #8 SENDECKI !!!!

2014-03-19 22:27

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1518122358414335&set=a.1485687541657817.1073741828.100006497571330&type=1&theater
Coś dla myślących.
Zdjęcie: Coś dla myślących.
Udostępnij

Piotr Pekok Kania lubi to.
Maria Bejda Panie Sendecki, proszę o przekaznie tej fotki naszemu prześladowcy za prawdę o Annie Walentynowicz. Niech Stowarzyszenie Demokracja USA umieści na swojej stronie obok listu Anny Walentynowicz to zdjęcie jej siostry, z podpisem takim jak jest w komentarzu Pana Orszańskiego, cyt.: Dariusz Orszański Olha Lubczyk, żydówka z Ukrainy, rodzona siostra Hanny Walentynowicz
50 minut(y) temu · Lubię to!
2 godz. temu
Maria Bejda Szanowny Panie Eugeniuszu,

nie miałyśmy żadnego konfliktu z panem Dembowskim, bo nas nie interesuje Stowarzyszenie Demokracja USA. Już sama nazwa odstarsza, bo demokracja w USA polega na wprowadzaniu pokoju i demokracji za pomocą wojny!

Faktycznie demokracja w wykonaniu Pana Dembowskiego polega na zaczepkach, prowokacjach, straszeniu i pomawianu, co doświadczyłyśmy po wysłaniu grupowo tekstu, nie naszego autorstwa a z dodanym przez nas jedynie tytułem " Polacy mają prawo do prawdy o okupancie żydowskim".

Bezpodstawnie wmawiał że posądzamy go o żydowskie korzenie!
Nigdy nie pisałyśmy, że jest Żydem!
To była celowa, zaplanowana prowokacja, aby nas dręczyć telefonami i grozić w emailach! A później jego przełożony, prezes stowarzyszenia występował w roli naszego obrońcy ! Była to żałosna gra, w którą nie dałyśmy się wciągnąć.

Pan Dembowski kompromituje się i dyskwalifikuje nie tylko talmudycznym stylem wypowiedzi (szczególnie w komentarzu; amadeusz2006, 30.10.2013,12.07;47) ale także mijaniem się z prawdą gdy pisze że nie zna swojego przełożonego, prezesa ich stowarzyszenia.

Tak jak wielokrotnie podkreślałyśmy w naszych wystąpieniach, nie chcemy mieć nic wspólnego z osobami, które poniżają, znieważają i dopuszczają się prowokacji tak i teraz tym bardziej.

Żle świadczy brak reakcji Pana Sendeckiego na groźby karalne Dembowskiego zawarte w komentarzu amadeusz 2006, 30.10.2013 12:07:47: " Teraz już wiem że muszę jeszcze kupić maszynkę do golenia aby jak sie okaże prawdą że jesteście żydówkami ogolić wam łby za atakowanie Polaków..Pozdrawiam.Żarty się skończyły.Stefan Dembowski ", koniec cytatu.

Pan Dembowski doskonale wie z działań operacyjnych (kontrwywiadu?) że jesteśmy Polkami, które, jak żaden mężczyzna z Polski, bezkompromisowo i niezależnie od NIKOGO (!) bronimy Polski i Narodu Polskiego przed zagładą na forum polski i na forum międzynarodowym jako petycjonariuszki Parlamentu Europejskiego(Petycja 0578/2012).
Ten, kto zamiast wspierać, atakuje nas jest wrogiem Narodu Polskiego !

Zamiast przedstawić dowody na sfałszowanie wyborów, zamiast udowodnić polskie pochodzenie A.Walentynowicz i dać odpór Stefanowi Kosiewskiemu, który wielokrotnie pisze o żydowskim pochodzeniu A.Walentynowicz, zamiast przedstawić dokumenty rejestracji Stowarzyszenia Demokracja USA, Dembowski stosuje wyżej cytowane groźby karalne.

Skoro Pan Sendecki spotyka sie z Dembowskim i toleruje jego wpisy naruszające nasze dobra osobiste i pomawia nas i nasze organizacje, które reprezentujemy, to wpełni uzasadnione jest pytanie:
KIM WY PANOWIE JESTEŚCIE ?

Skoro obojętne są Wam zagrożenia dla istnienia Narodu Polskiego przeciw którym występujemy nie tylko w Polsce ale i na forum europejskim to: KIM WY JESTEŚCIE ?

Skoro obojętne jest Wam udowodnienie przez nas i Pana Krzysztofa Puzynę z Hamburga sfałszowania wyborów parlamentarnych w 2011 roku (http://umtsno.blogspot.de/ ) oraz udowodnienie przez Pana Tadeusza Cichockiego zamachu stanu w Polsce to, (www.tcichocki.pl) to ; JACY Z WAS NARODOWCY ?

Zamiast aktakowac Żydów, których popiera Kobylański i podtyka Narodowi Polskiemu na przywódców to atakujecie Polki które mają dowody na sfałszowanie wyborów parlamentarnych w 2011 roku i które
wytrwale ostrzegają i bronią Naród Polski przed zagładą to:
JACY Z WAS NARODOWCY ?
USOPAŁ TWARDO BRONI* HOLOCHERA I WZYWA NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚ
Protest wyborczy 2011, skarga do European Court of Human Rights, wybory 2011 w Polsce
umtsno.blogspot.com
25 listopada 2011 r. Wniosek do Sądu Najwyższego o policzenie ręczne głosów odda...Zobacz więcej
około godziny temu
Eugeniusz Mieczysław Michał Sendecki Szanowna Pani Maria Bejda
Uprzejmie proszę zwrócić uwagę, że jestem z zasady tolerancyjny i nie usuwam żadnych cudzych tekstów z internetu.
Na przykład - może Pani sobie swobodnie na moim blogu wyrazić pretensje wobec Pana Dembowskiego. Ja tego nie usunę. Dembowski pisze co uważa i niech ponosi odpowiedzialność osobistą, proszę mnie nie obciążać tą odpowiedzialnością. Ja tego również nie usunę. On - owszem, może swój tekst zlikwidować.
Państwo nie lubicie się z powodów, które nie są dla mnie jasne. Dostrzegam nawet pewne podobieństwo co do agresywnego stylu Pań i Pana Michała. Panie nawet idą dalej, bo chcą (tak to odczytuję) żebym się Paniom podporządkował. A to nie jest takie proste.
Dembowskiego znam osobiście i jego wersję zdarzeń znam z licznych opowieści, a Pań - nie znam. Po prostu nie znam.
Pani popełnia nadużycie pisząc, że ja Was atakuję. Proszę pokazać jakikolwiek tekst podpisany przeze mnie, w którym to robię. Nie znajdzie Pani takiego w całym internecie.
około godziny temu · Edytowany
Eugeniusz Mieczysław Michał Sendecki P.T. Maria Bejda
Ciekawi mnie jakie podstawy Panie mają, żeby twierdzić, że Hanna Walentynowicz była Żydówką? Bo Pani zamieściła na mojej stronie na fejsbuku informacje, że były adoptowane przez rodzinę ukraińską, a potem - że Hanną Walentynowicz rodzina polska zabrała z Kresów pod Gdańsk. O przynależności do Żydów nic nie ma.
Dlaczego mam Paniom wierzyć?
około godziny temu
Thomas Polaczek Endecja nadal sprawdza 4 pokolenia wstecz ? (Zakrzewski to proponowal ? ) Kogo obchodzi pochodzenie w XXI wieku? Dla kogo to sensacja ?
38 minut(y) temu · Edytowany
Maria Bejda Czy poniższy tekst jest atakiem na Pana Sendeckiego ? Nie jest atakiem ale wskazuje że Pan Sendecki sam o sobie wydał najgorsze świadectwo:
Żle świadczy brak reakcji Pana Sendeckiego na groźby karalne Dembowskiego zawarte w komentarzu amadeusz 2006, 30.10.2013 12:07:47: " Teraz już wiem że muszę jeszcze kupić maszynkę do golenia aby jak sie okaże prawdą że jesteście żydówkami ogolić wam łby za atakowanie Polaków..Pozdrawiam.Żarty się skończyły.Stefan Dembowski ", koniec cytatu.
7 minut(y) temu