Stop bezprawnym badaniom w RODK

też tata

/ #122 Nie dla hajterstwa

2014-03-25 21:06

Witam, przebrnąłem przez te posty i zaniemówiłem! Sami pokrzywdzeni, oszukani, wykorzystani, zmanipulowani. Bezkrytycyzm w ocenie własnego funkcjonowania bije po oczach oraz brak jakiej kolwiek refleksji. Ani jednej uwagi "czy ja nie zawiniłem? zawiniłam?", "jakim byłem ojcem, jaką matka?' Poza tym rzuciło mi się w oczy jedno, macie pretensje do Sądów, rodeków kuratorów, ktoś do Ośrodka Adopcyjnego i zarzucacie szarlatanerię (?), oszustwa, krętactwo. Ale jednocześnie sami pouczacie się jak WYPEŁNIAĆ TESTY, JAK OSZUKAĆ PSYCHOLOGÓW, CO MÓWIĆ BY DOBRZE WYPAŚĆ, BY DOPIEC BYŁEJ ZONIE. Nie od dziś wiadomo, że kobiecie nałatwiej dopiec zabierając dziecko, a kobiety posuwają się do obrzydliwości jak np. oskarżeń o wykorzystanie seksualne dziecka itp. Nie bierzecie pod uwagę tego, że mogą wykorzystać to zwyczajni psychopaci poszukujący takich rozwiązań, zapatrzeni w siebie narcyzi nie dostrzegający własnych wad. Szukałem tu pomocy bo też mam problemy, ale to co tu się dzieje jest nie dla mnie. I na koniec mam nieodparte wrażenie, że na każdym forum piszą te same osoby, wklejając gotowe szkalujące teksty. To o kierownik z Raciborza to czytałem chyba z tysiąc razy, o płci majacej wpływ na wydawanie opinii (?!) też tyle.
Albo ten raport z badań tych rodekow. Raport na który powołujecie się oparty jest na 70 - 80 opiniach na cały kraj?! Litości, to jest niewiarygodne. Brak słów, jad i urazy do świata. Pozdrawiam.