Zasiłek pielęgnacyjny


Gość

/ #8

2014-03-27 09:54

Jestem osobą Głuchy,nie pracuję mam rencie gr.1 na stałe i zasiłek pielg.153zł nie wystatsza na życie to bardzo drogo kosztuje na Aparat słuchowe, batetie do Aparat słuch., drogo Apteka,jedzenie, ubranie, mam dwoch syn na jeden starszy syn ma 7lat niepwłnosprawny niedotlenie mózgowe, umysłowe upośledzenie, wogolw nie mówi,słabo chodzi, utrudzenie pokładzie uczy sie rzeczy, somodzielnie i dużo dojechałam do 40km na rehabilitacje, psychologiczne, pedagogiczne, terapii, turnus rehabilitacyjne i do Lekarze, także nas nie stać na kosztowac dojechałam na zycie 153zł zasiłek pielg.to za mało i dwie syna do przedszkolek tez kosztowac i ubranie są bardzo drogo i inne. Głusi i niepełnosprawny bardzo cięzko zycie i cierpienie nizsze warunek nie ma podwyższenie jest STOI niż osoba ludzi zdrowie rodzina i aborcja dziecka zastępca rodzina są lepsi zycie warunek podwyższenie to niesprawiedliwosci. Rząd są oszustwo i wstydź! Proszę wymaga o podwyższenie do 1000zł rownież dla Głuchych i niepełnosprawnym musi Sprawiedliwości. Dziękuję za uwagę.