Podwyższenie zasiłku pielęgnacyjnego osobom niepełnosprawnym

ufozmija002

/ #297 problem renatka socjalna

2014-05-12 10:58

jestem glucha i nieszkalam w katach wroclawskie.jestem renatka socjalna tez zosilek pielegnacjnla. zapytanie ze dlaczego w polsce nie wogle zmienienia ustawienia rzad z sejmie?bardzo wstydz sie tylko jestem polka i urodzilam obywalestwo polska..mam jedna to wazna - ja chcialam pozczyla do banki,ale nie daj mi,bo nie przyjemuje i sa problem renatka socjalna. bardzo grozna problemow i duzo wiele renata socjalna . bardzo prosze nowy ustawienia zmienia znaczy normalna wolna renatka niezolnosci pracy to wszystka przyjemuje pozczyc do banki.rozumiesz, poniewaz mama45 lat i mam alegrika a nie mam wyjscie i nie mam wyroby. jeszcze druga mam wazna- zosilek pielegnacyjna po 153 zl. poniewaz na stale od 12 latemu lat tez renatka pielegnacyjna.to prawda ciagle cierpnic i wstrzymanie zycia,ale swaiat nie wiedziemy w polsce co robisz premierze tez rzadze w sejmie to znaczy spiacy krolewskie lub leniuchy rzadzie. w sejmie jest nieumyslnosci dla ludzie niespelnosprawnych w polsce.w katach wr GOSP-u mowilismy nie maja pieniadze powdwyzki po 200 zl z.pielegnacyjna tez ustawienia rzadu w awrszawie..ale nie ufalami nie wierze...czekalam odpowiedz.bardzo dziekuje moja petycje..a przkro mi...