Petycja ws. świeckości Rzeczypospolitej Polskiej

Twix

/ #418 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hipokryzja

2014-08-15 15:59

#416: imbryk - Re: Re: Re: Re: Re: Hipokryzja 

 Podziwiam Pańską pewność w puste niebo (tak tak wiem, w czasie lotów w kosmos Boga nie spotkali). Jeśli proboszcz parafii w mieście na Śląsku jeżdżący Fiatem Punto jest uosobieniem luksusu to nie wiem jakimi słowami określić życie ludzi posiadających samochody warte kilkaset tysięcy.
Nie wiem też, gdzie słyszał Pan księży wzywających do głosowania na jakąkolwiek partię, ja w kilku kościołach nie miałem okazji.
Faktycznie, cuda uwiecznione na zdjęciach, badane naukowo, niemożliwe do wytłumaczenia to gusła dla głupków. Cóż, nawet gdyby umarli zmartwychwstali, niektórzy nie uwierzą.
grzech pierwszych ludzi to grzech pychy, gdyż uznali oni, że żadnego Boga nie potrzebują.
Hierarchowie nie mają przymiotu nieomylności. Swoją droga nie znalazłem żadnej wypowiedzi, w której hierarchowie kościelni walczą przeciw prawom ludzi. No chyba, że nazywa Pan prawem mordowanie nienarodzonych dzieci. No cóż, barbarzyństwa nie akceptujemy.
Nie podpisałem deklaracji, bo większość jej punktów to glupoty. O forsie realnie jest tylko punkt 7 i 8. Ciekawostka - wszyscy burzą się na kasę którą otrzymuje KK. Sprawdźcie ile kasy zbierają partie polityczne, ile kosztowali nas europosłowie, ile znowu pójdzie na wybory samorządowe, do Parlamentu a potem jeszcze prezydenckie. A wszystko z naszych podatków. Dlaczego mam płacić na nie mój Ruch? Czyżby mówienie o pieniądzach miało na celu oburzyć ludzi i zniechęcić do KK, zamiast pokazywać prawdę? Hmm....