Stop bezprawnym badaniom w RODK


Gość

/ #153

2014-10-13 20:34

Sama padlam ofiara RODK-a dzisiaj bylam na badaniu wyniki za miesiac,ale w zasadzie to widze ze wyrok juz wydany.Kompetencja i bezkarnosc jednej z Pan tak wielka ze stwierdzila bez ogrodek,ze gdyby chciala,to znalazlaby 30 powodow zeby zabrac mi dzieci w ciagu 10 dni,wiec lepiej dla mnie zebym odczepila sie od babci(mojej matki) ktora matka dla mnie byc nie umiala ( ograniczenie wladzy,chociaz za te zarzuty ,ktore jej postawiono powinni ja calkowicie pozbawic wladzy rodzicielskiej) i ktora okolo 4 lata temu ,,przypomniala''sobie ze ma wnuki,wczesniej ich znac nie chciala, a teraz wystapila do sadu o ustalenie kontaktow a ja wystapilam do sadu o badania w RODK liczac na sprawiedliwe bezstronne badanie.Nic bardziej mylnego.Gdy tylko weszlam do osrodka i zobaczylam te panie ,,psycholozki''wiedzialam,ze bedzie ciezko .Pania psycholog nie przekonalo nawet to,ze matka odwiedzajac moje dzieci,potrafila szarpac swoja najstarsza wnuczke i nie byl to jednorazowy incydent.Stwierdzila ze ma zadnego problemu,skoro najstarza corka nie chce sie widywac,to pozostale dzieci beda.Ogolnie wywnioskowalam z jej wypowiedzi ze babcia jest wspaniala,jaka by nie byla i co by nie robila,a ze szarpie jedno dziecko,a inne faworyzuje...co tam,nic wielkiego.Wiec najlepiej,zebym dala spokoj babci i zaakceptowala to,ze bedzie widywac dzieci bo jak nie,to...na kazdego cos sie znajdzie,na kazdego,to znaczy na mnie.SAME PYTANIA BYLY STRONNICZE I SUGERUJACE TAK SKONSTRUOWANE ZEBY WYSZLA W POZYTYWNYM SWIETLE,I TAKIE ODPOWIEDZI BYLY ZAPISYWANE,NATOMIAST ODPOWIEDZI NA NIEKORZYSC MOJEJ MATKI BYLY POMIJANE.W TEN SAM SPOSOB BYLY BADANE MOJE DZIECI,A PO SKONCZONYCH BADANIACH OKAZALO SIE JEDNA Z PAN Z RODK KLAMIE NA TEMAT ZACHOWANIA I WYPOWIEDZI MOICH DZIECI,POTWIERDZIL TO MOJ SYN.WLASCIWIE TO WCHODZAC NA TE BADANIA CZULAM ZE WSZYSTKO JEST JUZ Z GORY USTALONE,TAK JAKBY WYREZYSEROWANE.CZYTAJAC OPINIE O RODK NA STRONACH I FORACH INTERNETOWYCH,PRZEKONALAM SIE ZE NIE TYLKO JA MIALAM TAKIE WRAZENIE.MOJA MATKA WYSZLA Z BADAN CALA W SKOWRONKACH A JA Z POCZUCIEM ZE SPRAWIEDLIWOSC JEST DLA WYBRANYCH,DLA TYCH,CO MAJA KASE I UKLADY I POTRAFIA SWIETNIE KLAMAC.