Stop bezprawnym badaniom w RODK

Black Ania

/ #167 OPINIE RODK

2015-02-21 06:32

Witam chcę nadmieniś,że dla pań opiniujących z RODK nie są argumentami toczące się sprawy karne męża nie tylko z mojego powództwa tj art.207 kk  na szkode moja i corek, art.197 kk; ale również osoby nieletniej mi zupełnie obcej z art.200&1 kk;panie opiniujace stwierdzily ze obojgu trzeba ograniczyc prawa i powolac kuratora abym to ja naklaniala dzieci do tego zeby chcialy miec kontakt z ojcem katem? dzieci nie wyrazaja zgody na kontakt jakikolwiek z ojcem, 2 razy odmowily rozmowy z nim w RODK boja sie go, ale dla tych pan to malo że chce dzieciom zapewnic bezpieczenstwo i ucieklam z dziecmi od oprawcy, nie maja od roku ze soba kontaktu a takie badania to dla nas ogromny stres a on siedzi i smieje sie nam prosto w twarz bo pania mowi ze kocha dzieci a ja sie pytam gdzie byl jak mieszkalismy razem gdzie ta milosc skoro nas bil i znecal sie , naduzywal alkoholu ;jest alkoholikiem ale do tego tez w RODK sie nie przyznaje a o sprawach ktore przeciw niemu sie tocza to on,,nie posiada wiedzy na ten temat,, żenada ;wedlug pań dzieci ze mna za silnie sa zwiazane emocjonalnie a ja z nimi ??