NIE dla likwidowania linii autobusowej nr 15 w Olsztynie


Gość

/ #7

2015-04-20 11:11

nie rozumiem tego shit stormu, większość pewnie nawet nie zainteresowała się koncepcją przyszłej sieci komunikacji miejskiej, a już panikuje.

15, w takiej formie jakiej istnieje teraz, nadaje się na linię turystyczną. Można nią zwiedzić połowę miasta, ale praktyczna jest jedynie na poszczególnych odcinkach, kortowo-centrum oraz jaroty-centrum.

to nie jest tak że zlikwidują niektóre linie, a w zamian wprowadzą jedynie tramwaj. Niektóre z linii mają zostać uzupełnione o pewne przystanki, kilka linii ma być nowych.

bilety mają być w przyszłości czasowe(nareszcie!), i na bilecie 1h bez problemu powinno się dojechać z jednego końca miasta na drugi, w końcu w innych wielkich miastach(Warszawa, Gdańsk, Poznań,...) też się da...

Chyba lepiej aby był bilet czasowy, liczba linii ograniczona, ale za to jeździła regularnie, a nie muszę czekać 30 min zanim przyjedzie następny autobus, bo nie mogę skorzystać z połączenia z przesiadką bez podwojenia kosztów podróży, to jest właśnie chore!

Lepiej poczekajcie z petycją dopóki nie zostanie ogłoszona nowa sieć połączeń, nowy cennik biletów itd. a wtedy zacznijcie lamentować. To jest tak samo jak bym narzekał na produkt, który został świeżo co przedstawiony, ja nawet nie miałem okazji go przetestować, ale już okrzyknąłem jako beznadziejny, bo tak.