Petycja o zmianę kolorystyki Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej


Gość

/ #11

2015-05-16 09:55

Lubię swoje miasto i chcę , aby się rozwijało. Chcę, aby było przykładem połączenia historii z nowoczesnością. Nie tylko w regionie, czy też w Polsce, ale w całej Europie. Nie zapominajmy, iż jesteśmy w UE i obowiązuje polityka REGIONALNA, która daje bardzo dużo możliwości, aby wypromować nasz region, by pokazać, że  jesteśmy warci tego, aby u nas inwestować, by wypromować nasze regionalne produkty. Mamy też rewelacyjne położenie geograficzne, pozwalające na współpracę zarówno z zachodem jak i wschodem Europy oraz z resztą kontynentu euroazjatyckiego. Obecny bydynek COZL jest totalnym zaprzeczeniem chęci oraz wizji rozwijania naszego miasta i regionu (I nie mam tutaj na myśli tylko kolorów elewacji, ale sposób prowadzenia inwestycji) Oprócz tego jest to przykład , iż decyzje są podejmowane bez angażowania nas - mieszkańców regionu, a przede wszystkim miasta reprezentującego region - Lublina. Jest też karygodnym, że osoba, która zarządza naszym regionem - Marszałek Województwa - zgodził się na tak  niekorzystną wizerunkowo dezyzję dla miasta reprezentującego województwo. Po drugie popiera obecną dyrektorkę, która jak widać po ujawnionych informacjach w prasie, niestety nie potrafi umiejętnie zarządzać tą instutycją. Jeżeli Pan Marszałek podejmuje podobne decyzje (nie tylko wizerunkowe, ale przede wszystkim menadżerskie) w pozostałych częściach regionu lubelskiego, na 100 % nie ma mojego poparcia ani teraz ani w kolejnych wyborach.