W sprawie zamknięcia ul. Żmigród od str. ul. Królewskiej (Lublin)


Gość

/ #10

2015-06-16 11:35

WYCHOWAŁEM i DORASTAŁEM na tej ulicy. Ulica ŻMIGRÓD to nie tylko ulica. To jedna z najstarszych i najpiękniejszych ulic naszego miasta. Ruch drogowy jaki tu panuje stwarza olbrzymie zagrożenie. Rozpędzone samochody, szybkie motory- to rzutuje na bezpieczeństwo pieszych. Większość tych kierowców nie zdaje sobie sprawy co może się za chwilę stać wciskając pedał gazu. Bawiące się dzieci niczemu nie są winne. Odkąd boisko zostało zamknięte, funkcję placu zabaw przejeła ulica. DYREKCJA SZKOŁY nie może nie pamiętać jaką naprawdę funkcję spełnia boisko.                                                                                                       PRZYPOMNĘ ! - Jest to boisko do gry, plac zabaw i miejsce spotkań.                                                                                              Jako dzielnica dbaliśmy o nie. Starsi mieszkańcy dobrze pamiętają kto malował linie, zawieszał siatki na bramkach czy organizował mecze pomiędzy dzielnicami. Mógłbym pisać i pisać. Mam jednak nadzieję że WŁADZE MIASTA podejmą właściwą i jedyną decyzję, a DYREKCJA SZOŁY pójdzie po rozum do głowy i pozwoli tym najmłodszym skorzystać z już zaniedbałego miejsca.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             POZDRAWIAM                                                                                                                                                                MIESZKANIEC DZIELNICY.