Dość kłamstw o śmierci księdza Jerzego Popiełuszki! List otwarty do Prezydenta RP.

Islam Stopper!

/ #32 Bierność Polaków

2015-09-23 07:53

W moim przekonaniu wszystkie zbrodnie powinny być wyjaśnione, a w szczególności te, w których Rodak powstaje przeciwko Rodakowi, służąc innym nacjom! Polacy to nie jest głupi naród, lecz do usrania bierny, bierze się solidarnie w garść zazwyczaj gdy jest już za późnoć i dochodzi do rozlewu krwi na szeroką skalę - tak pokazała historia już wiele razy! Większość pilnuje swoich spraw (dom, rodzina, praca), no bo po co się wychylać, po co mieszać się w politykę, przecież to mnie nie dotyczy - mam swoje życie, swoje sprawy! A potem jest płacz, ktoś stracił firmę, innemu zabrali dzieci, a komuś innemu zbudowali na osiedlu meczet, bo muzułmańskich uchodźców zrobiło się nagle więcej od Polaków. Ktoś powyżej napisał w komentarzu "nie podpiszę petycji w trosce o własne dotychczasowe życie, spójrzcie co zrobili z W. Sumlińskim", ręce opadają! Zastanówcie się, jakie wartości są w waszych głowach i sercach? Bezkarność obecnej władzy wynika tylko z waszejj bierności, a przymykanie oka na ich wyczyny tylko umacnia ich struktury. Wyjścia są dwa: jeśli nic nie ulegnie zmianie to prędzej czy później będziemy mieli w polsce drugą Koreę Północną, gzie zastraszony obywatel nie powie ani jednego słowa przeciwko systemowi, bo on i jego rodzina zostaną za to surowo ukarani, albo dojdzie do rozlewu krwi podczas obalania systemu który tworzą zdrajcy, którzy do dziś nie odpowiedzieli za swe zbrodnie . Podsumowując, im później naród otworzy tym więcej krwi się rozleje, jeśli naród będzie dalej błogo spał obudzimy się w Korei Północnej! 

Z innej beczki.

Nie jestem katolikiem, jednak w polsce żyje ich ok. 90%, powiedzcie co z was za katolicy, skoro zscydowona większość z was nie przeczytała Pisma Świętego, jedynego prawdziwego słowa Bożego. Ludzie czytajcie Pismo Święte!!! W nim jest zawarte wszystko, jest historia, teraźniejszość oraz nieuchronnie nadchodząca przyszłość!  Co jest tam zawarte nieuchronnie się wypełni. Więc spytam jeszcze raz, co macie w swych sercach i umysłach? Chcecie siedzieć biernie wygłaszając swoje mądrości w zaciszach swoich domów, a nawet petycji podpisać sie boicie. Broń Boże nie namawiam nikogo do zabijania zdrajców, polityków czy muzułmanów. Namawiam was do bycia sobą, namawiam was byście nigdy nie zatracili swojej osobowości i żebyscie zawsze mówili głośno o tym co myślicie nie tylko w zaciszach swoich domów. Wojciech Sumliński mówi głośno o problemach,  naraża tym swoje życie, i nie zatraca tym swojej osobowości - dla mnie jest bohaterem, on i jemu podobni. Również Jezus Chrystus mówił głośno o tym co złe! Pozdrawiam.  Miłego dnia.