Nie w naszym imieniu!

Marcin

/ #244

2015-11-19 08:41

Brawo ! Nie wiedziałem, że aż tyle ludzi jest tak naiwnych. Koran - źrodło Islamu - nawołuje do nienawiści, nawracą na swoja religię siłą, ścinając głowy tym co się sprzeciwiają, a wy chcecie wyznawców tej religii przyjmowac do nas. Biedni imigranci (80% męźczyzn w sile wieku) nie mogą znaleźć domu. Zobaczcie co się dzieje za granicą - jeżeli to was nie przekonuje to po prostu brak mi słów. Dam sobie rękę uciąć, że w naszym kraju większoć osób jest skłonna do pomocy innym. Ale, muzułmanie nie szanują kultury kraju, do kórego przybywają. Dlaczego nie mamy problemu z Ukraińcami, Azjatami czy innymi nacjami. Problem zawsze się pojawia, gdy pojawiają się muzułmanie. Jesteście naprawdę ślepi podpisując tą petycję. Rozumiem, że każdy z was pragnie i chce przyjąć i utrzymywać rodzinę, oraz ponosić prawną odpowiedzialność za wszelkie czyny tychże ,,biednych uchodźców'' ze smartfonami, których było stać na opłacenie podróży wartej kilka tysięcy Euro/dolarów. A czy nie wzięliście pod uwagę, jak nasi emeryci cierpią nie mając za co żyć grzebiąc w śmeitnikach szukając jedzenia - widać to nawet w bogatej Warszawie. A wy chcecie aby nasze pieniądze trafiały dla zarobkowych imigrantów. Dlaczego chcecie aby wspólne pieniądze rżadowe (tak one pochodzą z waszych kieszeni i z mojej i innych ludzi również). Każdy głupi potrafi pomagać wysługując się cudzymi pieniędzmi. Sam błogosławiony papież Jan paweł II mówił, aby zawsze najpierw robić porzadek u siebei a dopiero u innych. 

 

Swoją drogą społeczeństwa zagraniczne nas chwalą - zwykli obywatele obcych krajów nam zazdroszczą. To tylko Mainstream i telewizja mówią co innego.

pozdrawiam was Lemingi - wasza petycna nie przejdzie - nie pozwolimy budować meczetów i doprowadzić do upadku naszej kultiry. Lewactwo nigdy nie wygra ponieważ Polska to nie Szwecja i nie Francja. Posiadamy potencjał