500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci


Gość

/ #34

2016-01-10 22:50

Jestem samotną matką mam na utrzymanhu dwójke dzieci starsza córka ma skończone 18 lat a młodsza 15, zarabiam grosze i sama muszę się martwić o wszystko , dlatego że moje starsze dziecko jest pełnoletnie totdrugie liczone jest jako pierwrsze pomimo że pierwsze nadal się uczy i jest na moim utrzymaniu nic nie dostanę bo przekraczam 800 zł na osobę , znam masę osób , którym się dużo lepiej powodzi , gdyż są małżeństwem i oboje zarabiają po kilka tysięcy ale 500 dostaną , ponieważ mają dwójkę dzieci ale dzieci te są młodsze niż moje . Pytam się gdzie tu sprawiedliwość ?! Dostaną bogaci , cwaniaki pracujący na czarno i patologia ! Najbardziej pokrzywdzeni przez los nie dostaną nic! Samotne matki w tym kraju są dyskryminowane ! Niektóre nawet nie mają alimentów na dzieci bo pseudo tatuś ma je gdzieś a państwo polskie to toleruje ! Ale podatki od nas samotnych matek to biorą i teraz jeszcze chcą je rozdawać znacznie bogatszym od nas ! Nie rozumiem dlaczego PIS nazywa się Prawo i Sprawiedliwość jeśli nie traktują sprawiedliwie nawet dzieci?! moim zdaniem dzieci samotnych matek powinny dostać bez względu na dochód , one itak już są bardzo skrzywdzone przez los!