Petycja o wprowadzenie nowych rozwiązań w leczeniu Boreliozy


Gość

/ #89

2016-03-20 14:55

Mam nadzieję,że w końcu Ministerstwo Zdrowia zacznie równo traktować wszystkich chorych na boreliozę a nie tylko uważać boreliozę za chorobę przewlekłą w przypadku leśników ,a innym pacjentom dalej wmawia się,że jest to choroba szybka do wyleczenia.Czy leśnicy to są inni ludzie,którzy chorują na przewlekłą boreliozę a pozostali pacjenci z innych zawodów chorują na inną odmianę boreliozy,którą można wyleczyć bardzo szybko według Ministerstwa Zdrowia? Jak można dzielić ludzi na tych co mogą się odpowiednio dłużej leczyć i przysługują im świadczenia zdrowotne,renty ze względu na rozwiniętą boreliozę czyli chodzi o leśników i rolników a pozostałych ludzi często skazuje się na powolne cierpienie a nawet śmierć ze względu na brak odpowiedniego leczenia.Mam nadzieję,że w końcu wszystkim pacjentom Ministerstwo Zdrowia da równe szanse do leczenia i przyjmie w końcu naukowe dowody na to,ż borelioza jest groźną przewlekłą chorobą. Walczę samotnie z boreliozą od paru lat i często nie mam już siły aby pokonać kolejny dzień z bólem ale mam nadzieję,że chociaż innym pomogę podpisując tą petycję aby inni mieli większą szansę na szybką diagnostykę a nie tak jak ja byłam źle diagnozowana i leczona na wiele innych choròb dopóki sama się nie zdiagnozowałam robiąc odpowiednie badania na boreliozę i choroby odkleszczowe.