Apel do Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy o sprzeciw wobec planu zaostrzenia prawa antyaborcyjnego

Rosemarry

/ #65

2016-04-04 17:13

Zaostrzenie prawa aborcyjnego to zabranie kobiecie prawa do decydowania o swoim losie i o losie swojego dziecka. Zadna kobieta nie chce urodzic dziecka poczetego z gwaltu, gdyz choc dziecko tutaj niczym nie zawinilo, to jednak swiadomosc, ze dziecko pochodzi z gwaltu jest traumatycznym przezyciem dla kobiety, ktore niszczy ja psychicznie. Zas gdy kobieta przechodzi ciaze zagrozona jej wlasnym zyciem, a posiada juz w rodzinie dziecko/dzieci, musi urodzic dziecko gdyuz tak bedzie nakazywalo jej takie prawo i w zwiazku tym osieroci dzieci i meza. Nie mozna zniewolic kobiety takim glupim prawem. Nad kobieta i jej macica nie moze stac policjant i prokurator, ktory bedzie decydowal czy kobieta moze urodzic to dziecko czy nie, czy tez musi umrzec dla tego dziecka albo wraz z tym dzieckiem. Tylko lekarz, ktory prowadzi od poczatku ciaze kobiety moze zdecydowac albo poradzic kobiecie czy moze urodzic chore dziecko, czy usunac ciaze jesli takowa bedzie zagrazac zyciu matki. Czy naprawde rzad Polski poddal sie woli Kosciola, ktory w swoich kregach ma pedofili i nawet ich nie karze tylko doklada kase na kosciol zamiast na rodziny, ktore za te pieniadze mogly by normalnie zakladac rodziny i nie brakowalo by pieniedzy na jedzenie czy ubrania? Rzad nie moze zniewolic koniety, gdyz tak zabrania konstytuacja. Czy rzad znowu zlamie konstytucje? Czy dobrze zrobilismy wybierajac ten rzad? Niech rzad pokaze, ze to nie byl blad w wyborze ich do wladzy i pokaze ze kobiety nie sa tak jak w islamie tylko narzedziami rozrodczymi... Jestem Przeciw temu prawu. Mam 24 lata i wspieram wszysstkie kobiety, matki, siostry i przyjaciolki