Allegro, Petycja do Zarządu MIH Allegro B.V.

JG

/ #9 Re: Ja już mam dosyć allegro, niech nauczą klientów ebaya to się przeniosę

2011-10-17 09:08

#8: Sprzedający - Ja już mam dosyć allegro, niech nauczą klientów ebaya to się przeniosę 

 Dokładnie jak napisał Sprzedający!

Allegro zdaje się bandą nadętych bufonów co to niby wiedza wszystko najlepiej, więc po co mieliby pytać użytkowników o zdanie.

Szkoda tylko, skoro są tacy mądrzy, że jak bezmózgi kopiują wszystko z ebaya, co świadczy tylko o ich zakompleksieniu i faktycznym nieznajomości tematu.

Mam nadzieję, że w końcu sami podetną gałąź na której siedzą, albo ebay to z nimi zrobi.

Ci którzy sprzedają nie maja faktycznie żadnej ochrony, oprócz tego co napisane powyzej, centrum sporów to też fikcja. Jeden pajac nie zapłacił za przedmiot kupiony u mnie, olał tłumaczenie w wytoczonym sporze i... tyle!!! Spór zakończył sie jako...  nierozstrzygnięty!!!

Natomiast wszelakie próby zgłaszania błędów kończą się identycznie: "To nie jest sprawa allegro. Powinna być wyjaśniona miedzy kupującym i sprzedającym" - taki idiotyzm dostałem gdy zgłosiłem błąd, że gdy pieniądze z płacę z allegro utknęły gdzieś w systemie (dwukrotnie) ani sprzedajacy ani kupujący nie zostali poinformowani, że jest problem z przelewem...