Apel do Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy o sprzeciw wobec planu zaostrzenia prawa antyaborcyjnego


Gość

/ #159

2016-04-05 21:23

bo nie wyobrażam sobie ogromu tragedii kobiet,rodzin ,dzieci gdyby ustawa weszła w zycie w proponowanym kształcie. Byłoby więcej porzuconych dzieci,więcej sierot w Domach dziecka, więcej zgonów kobiet, osieroconych dzieci, więzienie zapełnione byłyby biednymi kobietami i empatycznymi lekarzami. Chyba nie o to chodzi! Jestem dojrzałą kobietą mam dorosłą córkę i dorosłego syna z Zespołem Down'a .Niestety nie czuję się wspierana przez Państwo , a wręcz opuszczona bo dopiero kilka dni temu dowiedziałam się ,że jest ulga prorodzinna przysługująca mojemu synowi.Nikt mnie wczesniej nie poinformował .,a emeryture mam małą(pracowałam dopoki moja mama zyła i opiekowała się moim synem,przeszłam na emeryturę jak syn skończył 18 lat, mam 973zł.,jestem wdową)Piszę o tym bo takich kobiet z niepełnsprawnymi dziećmi jest bardzo dużo i nie wyobrażam sobie,żeby sobie dały radę ani fizycznie ani finansowo jak zostaną same ,