Petycja o wprowadzenie rozwiązań w leczeniu oraz diagnozowaniu Fibromialgii


Gość

/ #51

2016-07-04 09:54

Od trzech lat mam zdiagnozowane RZS, natomiast od co najmniej 15 lat mam wszystkie objawy fibromialgii. Przerobiłam już wszystkich możliwych specjalistówłącznie z kardiologiem, pulmonologiem, ginekologiem...... wyniki badań oczywiście najważniejsze dla lekarzy, nie liczyło się nigdy to co ja odczuwałam i odczuwam nadal. Byłam i jestem dla nich hipochondryczką. Szczególnie dla mojej lekarki rodzinnej dr Beaty Krajewskiej z przychodni Teraz Zdrowie, u której leczyłam się ostatnie 20 lat!!!!.Nawet skierowanie do reumatologa otrzymałam jak z łaski, mimo iż występujące u mnie objawy jak również skłonności genetyczne /moja babcia chorowała na reumatyzm, było to przed 1930rokiem, więc nie nazywało się jeszcze RZS/. Teraz znów toczę wojnę z kolejną WYBITNĄ specjalistką lekarz reumatolog, która oczywiście twierdzi, że moje objawy to tylko RZS, a ja jestem nadwrażliwa i znów wyszukuję sobie nowe choroby, na których wybitna pani doktor /ze szpitala im. Kopernika w Łodzi/ zna się jak .....I nie wżne, że te objawy były o wiele lat wcześniej. A ja po prostu nie wiem już u kogo szukać pomocy???!!! Pozdrwiam wszystkich chorych i życzę Wam i sobie wytrwałości