Petycja o mozliwosc dalszej pracy dla p. dr Anny Daszkiewicz w IFG UG


Gość

/ #10

2016-09-05 18:07

Dlaczego ze stanowisk są usuwani wykładowcy, których studenci lubią i do których chętnie chodzą na zajęcia?! Dr Daszkiewicz właśnie takim wykładowcą jest. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i przede wszystkim z należytym szacunkiem. Każdemu daje szansę i nie traktuje studentów z góry, jak to niektórzy mają w zwyczaju. Materiał, który jest przygotowywany na zajęcia jest zawsze dostosowany do poziomu grupy. Nie jest tak, że każdy rocznik dostaje to samo- najpierw p. Daszkiewicz poznaje poziom na jakim jest grupa i wtedy dostosowuje do tego materiał, tak aby nie zagłębiać sie w zagadnienia, których nie da się zrozumieć bez poznania podstaw. Nie da się przecież budować domu bez fundamentu. Nigdy z ust Pani dr nie padły słowa że grupa jest słaba, na niskim poziomie, chociaż pewnie niejedna taka była. Roczniki są różne, jedne lepsze, drugie gorsze, a p.Daszkiewicz doskonale potrafi wykrzesać ze studentów to, co najlepsze. Śmiało mogę powiedzieć, że zajęcia z dr Daszkiewicz to moje ulubione. Zawsze przyjemniej się szło na UG wiedząc, że chociaż jakiś miły akcent będzie tego dnia. Instytut wiele straci jeżeli Pani dr zostanie usunięta. Szkoda, że to nie studenci mają prawo wyboru. Może wtedy byłoby na uczelniach więcej tych prawdziwych wykładowców, z powołania, a nie tych, którzy mają "plecy" i ciułają tylko żeby lata pracy leciały do emerytury. Jak wszedzie - są wykładowcy i WYKŁADOWCY. Jestem stanowczo ZA pozostawieniem dr Daszkiewicz w IFG UG.