RATUJMY MDK nr 2 w POZNANIU

V - like Vendetta

/ #208

2011-12-07 23:57

Panie Prezydencie - trzeba było nie sprzedawać ziemi pod Stary Browar za "waciki" to by nawet na 10 takich Domow Kultury starczyło, wybudować stadion poza miastem od zera, było by taniej, nie budować nieprzemyslanych inwestycji w naszym mieście (np.ścieżka rowerowa z latarniami na samym środku), przebudowa ul.Lechickiej od Naramowickiej w stronę wschodnią - teraz zamykacie ulice dla T.I.R-ów, to już korkow by nie było, wystarczylo naprawić nawerzchnię i wtedy wprowadzić zakaz, a tak miliony poszły w asfalt na którym sa po "nastu" miesiacach koleiny,nie kupować ton kawy do UM, chyba nie muszę dalej wymieniać, jednym słowem PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!. Zapraszam na spotkanie (jak zorganizujemy) z rodzicami dzieci uczęszczajacymi na zajęcia w ww miejscu, niech nam Pan to powie prosto w oczy, to sobie podyskutujemy. Do Euro pozostało 7 m-cy, i mamy uwierzyć w to że środki przeznaczone na MDK z miejskiego budżetu mogo pomóć w finansowaniu tego turnieju, Panie Prezydencie, trochę szacunku dla mieszkańców, nie ma Pan do czynienia z bandą oszołomów, moim zdaniem będzie powtórka ze Starego Browaru, a może zrobimy inaczej, niech radni oddadzą 70% swojej wypłaty na poczet finansowania Euro, a od MDK wara, moim zdaniem starczy z nawiązką. Władze naszego miasta sięgnęły dna - szukając pieniedzy, oszczedności w takim miejscu, kosztem dzieci, pokazały swoją bezsilność, ciekawe dlaczego nie były tak stanowcze podczas walki z nielegalna dyskoteką Broadway?, zaglębiając się w przestrzeń powiązań naszej "władzy" można prosto odkryć conajmnie dziwne powiązania - zaznaczam nie glosowałem na PiS wiec teorie spiskowe sa mi obce. Kiedyś głosowałem na Pana, ale w ostatnich wyborach głosowalem na kogo innego, już wiem że zrobiłem dobrze.