Zmiana ustawy o zakazie handlu zwierzętami domowymi


Gość

/ #14

2012-01-06 00:55

Petycja ok,ustawa ta jest bzdurna ,Nie piszę w jakich warunkach powinny być hodowane psy,tylko żeby miały rodowody!!Od wielu lat mam do czynienia z hodowcami tzw.teraz legalnymi,widziałam nie jedną hodowlę gdzie chciało się płakać,w jakich skandalicznych warunkach znajdowały się psy,kryte cieczka po cieczce.Słyszałam prawdziwe historie gdzie szczeniaki były kupowane bez rodowodu i podstawiane pod rodowodowe mioty,sama mam rodowodową sukę owczarka niemieckiego ktora jest kundlem!!!a ma metryczkęFCI ,TATUAŻ super z niemieckiego krycia.W Szczecinie jest pani ktora od wielu lat jest hodowca,działaczka związku kynologicznego, a swoje psy trzymała na działce w klatkach!!!były skargi ,wzmianki w prasie i nic!pani tylko straciła funkcję kierowniczki sekcji w związku kynologicznym,ale warunki bytowe piesków nie zmieniły się!!Więc o co tu chodz?jak nie wiadomo o co ,to wiadomo że o kasę!!ktoś nieżle musiał zarobić na tej ustawie.Napisana jest pod związek,konkurencja została zlikwidowana,interes będzie szedł!!!NIE WAZNE JAK SĄ HODOWANE,W JAKICH WARUNKACH BYLE BY MIAŁY RODOWÓD!!OBRZYDLIWOŚĆ!!!!