Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Wiesław

/ #319 do temida # 317

2012-01-14 12:51

No i tu jest problem , kółko się zamyka--kto tu znajdzie biegłego w tej sprawie, jak takiego nie ma.Autorytetem w tych sprawach jest SĘDZIA SĄDU NAJWYŻSZEGO PAN GERARD BIENIEK,który to nawiasem mówiąc opublikował pismo na ten temat w 2007.r.po tym jak weszła w życie nowelizacja ustawy z 14 czerwca 2007.r.No ale kto go powoła na biegłego(sędzia z rejonóki-chyba nie).Są to uwagi wprowadzające dla sędziów powszechnych oraz dla prezesów spółdzielni mieszkaniowych,po to były zrobione przez pana S.S.N.,aby uniknąć podobnych sytuacji.Tylko jest problem taki , a wiem z własnego doświadczenia przed sądem że ,kiedy powołałem się na te opinie pana Gerarda Bieńka , to sędzina powiedziała mi w taki oto sposób, cytuje ( SĄ TO PRYWATNE OPINIE PANA SĘDZIEGO SĄDU NAJWYŻSZEGO , I NIE MOGĄ BYĆ BRANE POD UWAGĘ I KONIEC DYSKUSJI NA TEN TEMAT--proszę siadać),.....Więc po co ten,, chłopina ;;tyle się napracował ( 60 stron , format A4),szczegółowe opisy i po co , jak nikt z tego nie korzysta.A MOŻE BYĆ TAK - MOŻE KORZYSTAJĄ ,ALE WTEDY KIEDY IM JEST TO WYGODNE .POZDROWIENIA DLA PANI LEOKADII .