NIE dla podatku śmieciowego!

Ania

/ #7 Wzrost opłat

2012-09-10 19:59

Dla mnie ta nowa ustawa jest okropna. Mam problemy fnansowe już teraz. Ledwo stracza na życie. Za kwartał dotychczas płaciłam ok.75 zł za wywóz śmieci, a jak będzie ten podatek śmieciowy to będe musiała zapłacić nawet 180 zł za kwartał!!!! A kosze na śmieci ile chce, dla mnie to nic fajnego bo i tak płace więcej. A ciekawe jak nie będe nawet produkować żadnych śmieci (bo nie bedzie mnie na kupno czekokolwiek stać) to i tak będe musiała płacić za pusty kosz :P Te podatki to ludzi wykończą. A co do UE to ja niewiem czy to dobrze że w niej jesteśmy skoro tylko takie problemy i kary, a jak nawet ue dają nam pieniądze to je marnujemy... Brak mi słów. Niechce tego mówić, ale przez tych polityków to kraj upadnie... niebędzie nas stać na kromkę chleba a bedziemy musieli placic holendarne sumy na podatki. i takie cos wcale nie jest konieczne tylko mamy złą władze i tyle. Politycy mają duzą pensję i nic nie robią... No może coś robią... udają że cokolwiek robią ;p Ja to wogóle zamierzam wyjechać z tego kraju tylko kasy brak mam nadzieje, że uzbieram kase i wyjade ( o ile przezyje te wszystkie podatki itd. )