Prośba o ułaskawienie Doroty Kaźmierskiej

Quoted post

Małgorzata G.

#2 Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

2013-03-14 21:23

Szkoda dziewczyny. Jeszcze bardziej od tego sadysty skrzywdził ją ten skorumpowany bydgoski muppet show! Opinia biegłych sądowych jest NIEPODWAŻALNA!!! A te xxx nie dały temu wiary i powołali SWOJEGO biegłego, za którego zapewne zapłacił majętny xxx! Kto ma w Bydgoszczy kasę, ten jest Panem, jest bezkarny, wszystko jest w stanie sobie załatwić.
Jak Dorota jest zdemoralizowana, to ja się pytam- KIM jest prokurator przyjmujący łapówki??? Niezwiązany ze sprawą Doroty, a mieszkający niedaleko....

Odpowiedzi

Lusi

#6 Re: Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

2013-04-02 07:59:40

#2: Małgorzata G. - Zabiła sadystę, odpowiada za człowieka

Ten sadysta pomimo, że jest biznesmenem to wynatuirzeniec,  to nie człowiek!  Zgadzam sie z opinią,że jak ma pieniądze to wszystko kupi. W naszym kraju przekupni są wszyscy, bo prawo jest nie takie i brak kontroli. Sędzia tez musi miec sumienie, odwrotnie powinien być radca prawnym. Rzeczoznawcy jakże sa skorumpowani i biegli. MAM NA TO DOWODY.wSZYSTKO DLA PIENIĘDZY. Myślę, że po wyborach to sie zmieni. Ta biedna katowana kobieta powinna wraz z dziecmi przechodzić terapię przez dobrego psychologa /matczyne serce przy dzieciach/. Ten człowiek nie wychowa przykładnie dzieci. Ostatnio idąc ulicą biegały małe dzieci i zaczęły rzucać śniezkami zwrócciłaam im uwagę,że tylko nie we mnie i co usłyszałam od 5-o latka? Z agresją kilka razy wykrzyknął " ty k.... będziesz mi lizać...Przeżyłam szok i zadałam sobie pytanie na kogo wyrosną- na tatusia? To wiadomo.Mogłam powiadomic Policję, ale znając metody i mentalność ludzi.. nie uczyniłam tego. Mam mieszane uczucia...Zresztą co zrobiłaby Policja? Tam tez pracuje dużo niewłasciwych ludzi, nie warto dzwonić zwykle umywają ręce od wszystkiego....