Petycja do Papieża Franciszka w sprawie ks. Wojciecha Lemańskiego

Quoted post

Ada Śmigiel
Autor petycji

#7 Re: Reprezentatywność

2013-07-13 16:10

#6: Jasiu Zguba - Reprezentatywność

Petycja jest w sprawie działania przedstawicieli Kościoła Katolickiego, a nie w sprawie legalizacji marihuany czy związków partnerskich, zakazu medytacji w Tybecie, promowaniu laleczek voodoo, ograniczenia prędkości na zakrętach do 0,5 km/h, rzucania papierosów przed 12-ym rokiem życia czy w sprawie zakazu logicznego myślenia.. a jak widać i bez zakazu tego ostatniego "niektórzy" sami się do niego dostosowują:)
Ale bardzo się cieszę, że z taką troską obserwujecie tę petycję i liczycie ile osób, jakiego wyznania ją podpisuje. Dziwi mnie jednak, iż musicie posuwać się do umieszczania linków do swoich petycji właśnie tutaj. Taka desperacja, zwłaszcza, iż nasza petycja jest jeszcze bardzo świeża, pokazuje jak słabą macie wiarę w powodzenie Waszej akcji. O klasie nie wspomnę, bo po latach trollowania, musiało wejść w krew :) Ostrzegam jednak, że to jest ostatni wpis zaśmiecający w ten sposób tę petycję. Wystarczy, że takie popisy uskuteczniacie na każdym internetowym forum. Pozdrawiam :)

Odpowiedzi


Gość

#34 Re: Re: Reprezentatywność

2013-07-14 21:22:09

#7: Ada Śmigiel - Re: Reprezentatywność

Nie no, jestem pod wrażeniem. Taka odpowiedź na  ... kpinę. Nawet ja swojego wpisu nie potraktowałem tak poważnie :) :)

A wykasować zawsze można - hyc i niema; dobrostan wzrośnie i sen stanie się lżejszy ... :) :)