Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Quoted post

admin

#150 Re: Re: Re:

2013-07-15 22:00

#149: Nika - Re: Re:

Teraz to obrażasz osoby, które to podpisały. Może zapoznaj się z opinią Mazura, Mielewskiego, Drzyzgi, siatkarzy, którzy teraz nie grają w kadrze i wtedy wydawaj osądy. Spoko, skoro uważasz, że nie lubimy Bartmana, to taką samą drogą mogę stwierdzić, że Ty nie lubisz Mariusza.

Nikt nie zmusza Ciebie do podpisywania, a komentarze, które piszesz, nie spowodują, że ludzie przestaną podpisywać tę petycję.

Odpowiedzi

Nika

#151 Re: Re: Re: Re:

2013-07-15 22:10:28

#150: admin - Re: Re: Re:

Ja nie lubię Mariusza? Lubię go, uważam, że jest jednym z nielicznych zawodników Skry, którzy naprawdę mają klasę.Tak znam ich opinie, a czy nie zauważyłeś(aś), że taki na przykład ekspert Drzyzga jest rasową hotką Skry?I nie udawaj, że to nieprawda. Nie odmawiam Mariuszowi umiejętności, ale jakoś w poprzednich latach udawało nam się wygrywać z Bartmanem. Co Wy myślicie, że Mariusz przyjdzie i od razu z miejsca dostaniemy złoto ME, MŚ i IO? No chyba nie.

Oczywiście, że ludzie będą podpisywać to dalej, ale ja nie przestanę wyśmiewać napalonych dziewczynek krzyczących "Wlazły, Wlazły", które nawet nie pamiętają czasów, kiedy on grał w reprezentacji. A że czasami zdarzają się też inne hotki typu Drzyzga to tylko sprawia, że zabawa jest lepsza. :D