Kino Bollywood w Polsce

Quoted post


Gość

#60 ...

2013-09-03 21:19

Moja przedmówczyni bardzo dobrze opisała każdy argument petycji,zgadzam się z nią.Skoro takie firmy jak Blink czy Epelpol dawno nieistnieją wypadałoby poszukać jakieś inne.O ile dobrze pamiętam to Monolith wydał kilka filmów bollywood,ale nie jestem pewna.Można by poszukać tej firmy i sprawdzić czy jeszcze funkcjonuje.Co do piractwa to też bym usunęła ten argument,bo jeśli i to nam odbiorą to będziemy w czarnej d***.Przydałoby się pozbierać naprawde mocne argumenty i zebrać je w całość później napisać z nich petycje.
Wydaje mi się,że też dużo osób zrezygnowało z podpisu ze względu na gramatyke petycji-a szkoda.

Odpowiedzi

Patrycja

#61 Re: ...

2013-09-07 15:42:07

#60: - ...

No ok krytyka za krytyką... 
Ja wraz z koleżanką pisałyśmy petycję ja chodzę dopiero do pierwszej technikum a koleżanka jeszcze do gimnazjum... poprawiała nam to osoba która z zawodu jest polonistką... Wiem że to nie jest petycja która podbije świat ale się staramy. 
Skoro uważacie że trzeba wymyślić inne argumenty to zapraszam na forum bollywood.pun.pl zarejestrujcie się wejdźcie do wątku Miszmasz-Sprowadzamy Kino indyjskie do Polski i popiszcie się tym jak łatwo to jest wymyślić nowe argumenty bo nie wydaje mi się że wam to przychodzi tak o od razu do głowy. Ciągle ktoś nad tym myśli i staramy się ulepszyć petycję. Więc pomóżcie, skoro ciągle każdy mówi o argumentach... siedzenie z założonymi rękami  i wymądrzanie się nic nie da. Ja rozumiem że macie trochę racji i my też nie nastawiamy się na to że napiszemy petycję będzie kilka podpisów i od razu hura osiągnięty sukces, ale staramy się i coś robimy w tej sprawie a nie krytykujemy bo z góry nie wyjdzie... serio ? to po co tu wchodzisz czytasz i marnujesz swój czas na coś co i tak z góry uważasz za przegrane...