Stop bezprawnym badaniom w RODK

Quoted post


Gość

#87 koleżanka

2013-10-30 12:53

sędzia kobietą, w MOPS-ie kobiety, w RODK-a kobiety, jak mają się przyznać że to kobiety mordują dzieci , okaleczają dzieci> Wszystkie te instytucje są nie reformowalne, film Tato z B.Lindą od którego mineło już 20 lat , jest ciągle aktualny.Nie potrafia te panie się przynać że winne są kobiety.Ojciec najporządniejszy, przez te instytucje jest szykanowany, dziś w Polsce lepsze prawa mają osoby o innej orientacji seksualnej niż dobry ojciec. Taka paniusia z MOPS-u występując w TV mówi -my zrobiłyśmy wszystko dla tego dziecka , tak zrobiły że Szymek spoczywał na dnie jeziora dwa lata, a panie widziały go w domu na wizytacji. Te instytucje nie czytają akt sądowych ,nie zgadzają się wypowiedzi. A matka może nadużywać alkohol, leżeć w barłogu, być pasożytem ale uzyska bez więszego wysiłku pozytywną opinię że jest świetna. Kobiety z tych instytucji opamiętajcie się co robicie ,obniżacie inteligencję prawdziwych kobiet.

Odpowiedzi


Gość

#90 Re: koleżanka

2013-11-26 09:57:10

#87: - koleżanka

Nie masz racji. W sądzie liczą się pieniądze i układy. Płeć jest bez znaczenia. Wrocław - prawie 700tys. mieszkańców. Szkoła podstawowa- to prawie 30 znajomków , liceum -kolejna 30-tka , studia praca itd + to samo małżonek , mama ciocia też mają swoje znajomości i układy. Powstaje gęsta sieć powiązań. Zwycięża ten z mocniejszymi układami. Przed laty jak przyjechałam tu za tzw chlebem pierwszą rzeczą jaka mi się rzuciła w oczy był napis na ścianie ; ,,Witajcie w krainie w której obcy ginie " Być może jeszcze jest - na Kruczej. To jest żródło wszystkich nieszczęść. Nieważne jaki kto jest ważne czy swój.

agajak14@gmail.com

#100 Re: koleżanka

2014-01-07 18:39:44

#87: - koleżanka

ja mam 4 dzieci autystycznych i ja nie mam lekko jak niektórzy ojcowie.Jestem przez sad i Rodek strasznie niszczona i poniżana mimo że nie piję alkoholu i dbam o dzieci ,a tata nadużywa alkoholu i miał sprawę o znęcanie się nad psem.