Petycja ws. świeckości Rzeczypospolitej Polskiej

Quoted post

igła

#513 Re: Re: Re: Re:

2014-09-01 18:04

#512: - Re: Re: Re:  

o  jakich  zasadach  moralnych  piszesz  ?     o  oklamywaniu ludzi  i  sprzedawaniu  im bajek  ?  o  wyludzaniu pieniędzy  za  nic  ?  o   grabieżach  ?  o  gwaltach  zboczonych  ksieży ?  o  zabijaniu  ludzi  mających   inne poglądy  i  inne  wierzenia   bo  tak  sobie  zażyczyl  jakiś  wymyslony  bog    ?   TO  SA  twoje  zasady  moralne  ?????????????????????????   to   wsadź  se  je  w  de  i  nie   zawracaj   gitary   swoimi  schizami  innym  ludziom ,  siedź  murem  w  kosciele  i najlepiej  z niego  nie  wychodź  a  od  normalnych  ludzi  katole  się odpierniczcie  ..sami  wymyśliliście  tego  swojego  boga  to się  z nim  sami użerajcie   i nie  wciskajcie  go  innym  jak  zgnilego  jablka   ,  od  normalnych ludzi  won  !   nie  chcemy  żeby  stado  baranow     kierowało   naszym zyciem i ukladalo  nam  je  po  swojemu 

Odpowiedzi


Gość

#514 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-01 21:26:36

#513: igła - Re: Re: Re: Re:  

 Grabieże? Gwałty? Gdzie? Statystyki! Ilu jest księży siedzących za prezstępstwa seksualne? Zakładając ich zakłamanie to max tyle co w innych zawodach. Grunt to rozbudzić strach i nienawiść. Zabijanie ludzi? polecam zobaczyć co wymyślają muzułamnie w imię swojego fałszywego boga. Oni nikogo nie zabijają a dżihad jest spoko, prawda? tych katolików należy się bać. A grabież to dobrowolne zbieranie na tacę?
Siedzieć murem w kościele? nie znam takiego zwrotu. Znam zwrot - stać za nim murem. I stoje, twardo. I katolicko. Na straży wiary w Boga i jednego, świętego, powszechnego i apostolskiego Kościoła.
Oczywiście w Waszym mniemaniu jestem nienormalny. Ale nasz Bóg jest moją chlubą, jest moim Panem, moim mistrzem i moim Zbawicielem, który umiłował mnie nieskończoną miłością