NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Quoted post

IRYS

#92 nie dla WOW

2014-09-25 18:50

Marzenie jakiegos  kalego i sw. katarzyny jest wow pod oknami  mieszkancow Wysokiej !Argumentem tych dwojga nieszczesnikow jest to - po co kupowaliscie tutaj mieszkania -argument tych zcietrzewionych jes t tak cienki jak piwo w Lubartowie !! Kto by nie kupil tutaj mieszkania  to sa ludzie  i oni beda decydowac o wow!! Obecnie mamy demokracje i bedziemy decydowac  co bedzie MY MIESZKANCY wYSOKIEJ!!!!! Koniec  kropka !!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedzi

kali

#93 Re: nie dla WOW

2014-10-01 07:33:31

#92: IRYS - nie dla WOW 

 @Mieszkanka Wysokiej

Ręce, nogi i uszy mi opadły- a dlaczegoż to  czyżby Mieszkanka ŚwK nie pisała prawdę, jeśli tak to w którym miejscu?

@Irys - Marzenie jakiegos  kalego i sw. katarzyny jest wow pod oknami  mieszkancow Wysokiej - i bardzo dużej grupy mieszkanców pow. wrocłwskiego, choć nie koniecznie pod oknami mieszkańców DWÓCH osiedli.

Koniecznośc budowy obwodnicy (obojetnie któredy) zapewne i Wy dostrzegacie, chocby nawet dlatego by dostać sie do Bielan a nie stać w korkach na Zwycięskiej

Powtórze to co pisałem dużo wcześniej. Palny WOW istnieja wczesniej niz plany budowy Waszych osiedli. (Kiedyś się poświece, wybiore sie do Waszej gminy i zrobie skany planów WOW).

Przesuwnanie przebiegu  trasy obwodnicy, podnosi koszty, przesuwa ja w czasie oraz co najważniejsze zmiana przebiegu spowoduje puszczenie ja pod domostwami starej czesci wsi Wysoka,  co uważam, za czyste skur.......

Obecnie mamy demokracje i bedziemy decydowac  co bedzie MY MIESZKANCY wYSOKIEJ!!!!!

- jeśli wiesz na czym polega demokracja to to co napisałeś  nią nie jest. Dla mnie to sie to nazywa Anarchia