Petycja w sprawie ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych

Quoted post


Gość

#7

2014-10-11 18:25

Wokół jest tyle okrucieństwa wobec Braci Mniejszych, puste miski, szczeniaki zakute w 1 m łańcuchy, mioty mnożące się i kończące na ścianach budynków...Tolerancja tzw.katolików. Niech chociaż te ofiary laboratoriów zostaną wyzwolone. A szkoła nie ma lepszych zajęć? Mordowanie istot żeby zaliczyć program? Mnie w czasach szkolnych proponowano wycieczkę do ....rzeźni oraz a jakże do cyrku, odmiany kaźni zwierząt. Widzę że okrucieństwo dominuje.

Odpowiedzi

Ginia

#926 Re:

2014-10-30 17:56:28

#7: -  

 bardzo cie prosze - nie wykorzystuj tematu do nagonki na katolików - od tego sa inne fora

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2014-11-01 15:58:11


hello

#1777 Re:

2015-01-08 18:31:04

#7: -  

 
Witam, nazywam sie Martylyn Adams, prosze wrócic do mnie (martylynadam@hotmail.fr), mam cos bardzo waznego, która bedzie lubie dyskutowac z toba, prosze to sprawa jest pilna, a ja moge powiedziec wiecej o mnie, a takze wyslac moje zdjecia do ciebie, bede sie doczekac, aby uslyszec od ciebie.
Dzieki,
Martylyn

Hello, my name is Martylyn Adams, please get back to me at (martylynadam@hotmail.fr), i have something very important which i will like to discuss with you, please this matter is urgent, and i can tell you more about me and  also send my pictures to you, I will be looking forward to hear from you.
Thanks,
Martylyn